ДИВИСЬ, ЗА КОГО ПРОГОЛОСУВАВ

виборчий спецпроект

22 листопада 2014 року мешканці будинку № 34, що у Львові на вулиці Кондукторській продовжували акцію протесту аби зберегти свій дитячий майданчик. Про це повідомив депутат Львівської міської ради, свободівець Святослав Макітра.

За словами депутата протистояння між забудовником і мешканцями триває вже  два роки. Громада має законне право на дитячий майданчик згідно ухвали Львівської міської ради. Проте забудовник керується лише власним проектом, не зважаючи на думку громади.

фото-1

«Сьогодні спільно з мешканцями будинку №34, що на вулиці Кондукторській ми відстоювали їхнє законне право на дитячий майданчик,територію  якого забудовник планує використати для заїзду до гаражів та стоянки автомобілів. На попередній акції протесту ми задекларували, що маємо намір огородити ділянку, на якій плануємо встановити обладнання для дитячого майданчика. Коли мешканці почали встановлювати стовпчики для огорожі, представник забудовника Остап Кімакович почав фізично перешкоджати цим діям», – розповів депутат.

Під час чергової спроби представника забудовника перешкодити встановлювати огорожу між ним та мешканцями сталася сутичка.

«Представник забудовника почав виламувати стовпці, які встановили люди, грубо себе поводити з нами. Зав’язаласьсуперечка та сутичка під час якої пан Кімакович напав на мене. Вважаю такі дії забудовника є перешкоджанням моїй законній депутатській і журналістській діяльності, тому вже звернувся у міліцію з відповідною заявою», – заявив Святослав Макітра.

фото-4 фото-3 фото-2

Після втручання правоохоронних органів мешканці все ж встановили стовпці для загорожі та пісочницю, проте не мають впевненості в тому, чи не зруйнує її забудовник.

Джерело: postmaidan.info

Share This