ДИВИСЬ, ЗА КОГО ПРОГОЛОСУВАВ

виборчий спецпроект

Виконавчий комітет Львівської міської ради погодив тариф на послуги з перевезень пасажирів у міському автомобільному транспорті у розмірі 4 грн. Нагадаємо, Львівська міська рада отримала лист від Львівського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України щодо погодження коригування тарифів на послуги з перевезення пасажирів у міському автомобільному транспорті.

Як зазначила начальник юридичного управління ЛМР Гелена Пайонкевич, новий тариф вступить у дію з 15 травня, за умови, що до цього часу відповідне рішення виконкому буде оприлюднене у засобах масової інформації.

«Рішення вступає в силу не раніше від дня опублікування. Але у рішенні вказана дата 15 травня. Тобто, рішення вступає в силу з 15 травня, але до того це рішення має бути опубліковане в ЗМІ, тобто, в газетах і лише після того воно набере чинності», – зазначила Гелена Пайонкевич.

Scan30001

Як сказав начальник управління транспорту та зв’язку ЛМР Віктор Щир, тариф на проїзд погоджений Антимонопольним комітетом. «Тариф у розмірі 4 грн дає впевненість, що перевізники не зупиняться, а будуть працювати», – сказав він.

Також Віктор Щир наголосив, що даним рішенням скасовуються обмеження щодо проїзду у міських автобусах пільгових категорій пасажирів.

«Тобто з дня, коли набуде чинності це рішення, пасажири пільгових категорій зможуть користуватися міським автотранспортом без обмежень», – сказав Віктор Щир.

Нагадаємо, тариф на проїзд у розмірі 3 грн діє з 1 травня 2014 року. Як йдеться у інформаційній довідці до проекту рішення, чинний тариф був розрахований перевізниками при ціні палива 11,7 грн за літр з рентабельністю 15%. На час затвердження тарифу вартість палива зросла до 14,6-16 грн/л.

За цей час відбувся ріст цін на паливо на 52-84% у порівнянні з травнем 2014 року. Відбулося також суттєве зростання цін на інші складові тарифу. Так, зросли ціни на мастильні матеріали: моторні, трансмісійні, спеціальні оливи – у 2.3-2,4 рази, пластичні мастила – на 90%, запасні частини – в середньому у 2-2,5 рази, шини – 2,6 рази, 2,7 – 2,8 рази.

Share This