ДИВИСЬ, ЗА КОГО ПРОГОЛОСУВАВ

виборчий спецпроект

Сьогодні, 29 квітня, розпочинає роботу Інспекція Державного архітектурно-будівельного контролю у м. Львові. Офіційна передача повноважень Державної архітектурно-будівельної інспекції України Інспекції Державного архітектурно-будівельного контролю у м. Львові відбулась 28 квітня.

Як зазначив голова ДАБІ України Олексій Кудрявцев, міська інспекція буде мати всі повноваження, які сьогодні має державний орган, крім надання адміністративних послуг стосовно V категорії складності.

Як пояснив керівник Інспекція Державного архітектурно-будівельного контролю у м. Львові Дмитро Пецій, до V категорії складності належать великі комплекси з великими площами і пам’ятки національного значення. Вони залишаються за Держархбудінспекцією.

«У нас можна буде отримати будь-яку консультацію, що стосується містобудування. В громадській приймальні постійно проводитиметься прийом громадян. Ми переймаємо І – ІV категорію, тобто, всі заходи, що даються законодавством для архітектурно-будівельного контролю, переходять  до міської ради. В межах Закону «Про регулювання містобудівної діяльності», ми будемо працювати і надавати сервісні послуги нашим громадянам і будемо одночасно забезпечувати контрольні функції на забудови у місті Львові», – зазначив Дмитро Пецій.

Міський голова Львова Андрій Садовий зазначив, що Інспекція має швидко реагувати на скарги львів’ян та не допускати будь-які забудови, які мають проблеми з документами.

«Буде все відкрито, публічно. Так, як ми почали на виконавчому комітеті показово обговорювати всі містобудівні умови та обмеження, так само максимально публічною буде робота Інспекції. Для мене це принципово. Швидкість, оперативність, а найголовніше, щоб люди, які сьогодні живуть у Львові, мали комфорт. Тому що ми маємо дуже багато прикладів у Львові за останні роки, коли є суперечності, коли є конфлікти і люди мають дуже великий жаль на державну владу. Я би хотів, щоб це було в минулому. Щоб чесно, відкрито, публічно ми обговорювали всі проблеми.

П.Дмитро тепер повинен очікувати дуже непрості процеси, тому що дуже часто у будівництві є штучно створені конфлікти, коли групи людей починають вимагати ті чи інші преференції від забудовника, починають влаштовувати пікети  і інші речі.  Коли з ними домовляються  – відходять в сторону. Сьогодні поліція тільки стає на ноги, вона не в повній мірі може виконувати всі свої функції. Тому важливо, аби громадськість була максимально поінформована про все, що відбувається в місті. Тільки максимальна відкритість і прозорість врятує нас в намірах, які ми маємо. Мені важливо. Аби ми не соромилися за ті нові будівлі, які у Львові будуються і будуть будуватися, щоб навпаки вони прикрашали місто», – наголосив міський голова Андрій Садовий.

Нагадаємо, прийом документів в Інспекцію ведеться через Центри надання адміністративних послуг за адресами: м. Львів, пл. Ринок,1, вул. І. Виговського,34, вул. К. Левицького,67, проспект Червоної Калини,72а, вул. Ген. Чупринки,85, вул. Хвильового,14а та через управління «Дозвільний офіс» за адресою: м. Львів, вул. Весняна,4.

У приміщенні інспекції державного архітектурно-будівельного контролю у м. Львові, за адресою: м. Львів, вул. Угорська, 7а діє консультаційний центр та громадська приймальня.

Share This