ДИВИСЬ, ЗА КОГО ПРОГОЛОСУВАВ

виборчий спецпроект

Вчора, 28 квітня, у Львові відбувся круглий стіл на тему  «Перспективи розвитку інформаційного простору Львівщини». Про це повідомляє кореспондент Дивись.Інфо.

В роботі круглого столу брали участь: Дмитро Посипанко – директор департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Львівської обласної державної адміністрації, Олександр Старовойт – депутат Львівської обласної ради, Ярослав Качмарик – голова постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та комунальної власності Львівської обласної ради, Роман Ковальчук – голова постійної комісії з питань культури, історико-культурної спадщини, духовного відродження та засобів масової інформації Львівської обласної ради, Орест Шейка – депутат Львівської обласної ради, Максим Ощіпко – в.о. директора комунального підприємства Львівської обласної ради «Телекомпанія «Львів-ТБ», Євген Гуцул – головний редактор газети «Львівщина. Газета Львівської обласної ради» та Михайло Хвойницький – директор Творчо-виробничого об’єднання ТРК «Львів».

Темою обговорення круглого столу стала обласна цільова програма, котру розробили в департаменті інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Львівської обласної державної адміністрації з розрахунком на п’ять років.

Більшість учасників круглого столу схилялася до того, що програма потрібна і її потрібно втілювати в життя і тільки депутат Львівської обласної ради Олександр Старовойт виступав її затятим противником.

Деталі дивіться у відео Дивись. Інфо:

Share This