ДИВИСЬ, ЗА КОГО ПРОГОЛОСУВАВ

виборчий спецпроект

Депутат Львівської міськради, член фракції «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Григорій Козловський пообіцяв викинути начальника управління транспорту та зв’язку ЛМР Віктора Щира у сміттєвий бак, якщо той не наведе лад із маршрутками у Винниках. Про це Козловський заявив під час засідання сесії Львівської міської ради 21 квітня.  Про це пише Дивись Інфо із посиланням на Захід.нет.

За словами Козловського, він вже втретє і востаннє звертається до начальника управління із проханням забезпечити регулярний графік руху громадського транспорту до Винників.

Депутат зазначив, що він найняв спеціальних людей, які впродовж місяця відслідковували графік руху маршрутних автобусів у Винниках. Козловський додав, що наразі маршрутки їздять не за графіком. Тому він просив Віктора Щира вплинути на перевізників. Якщо ж змін не відбудеться, депутат разом із представниками громадських організацій обіцяє викинути чиновника у смітник.

«Оголошую пану Щиру востаннє: якщо ви не виправите ситуацію щодо налагодження транспортного сполучення у Винниках і не забезпечите частину маршруту 36 і спільну частину маршруту з Кривчицями, то, пане Щир, я обіцяю, що приведу громадську організацію, поставлю смітник. Вас туди посадять і покатають по Винниках. Якщо ви вважаєте, що відпишетеся, то ви помиляєтеся – я вас буду катати у смітнику по Винниках», – заявив Козловський.

Додамо, що до Винників курсують маршрутки №5А, 29, 36, 40.

Share This