ДИВИСЬ, ЗА КОГО ПРОГОЛОСУВАВ

виборчий спецпроект

Сьогодні, 22 серпня, о 13:45 у Львові на вулиці Григоренка, 1 сталась ДТП. Символічно, що у цьому будинку розташоване ГУ МВС України у Львівській області, тож новоспечені полісмени самі напросились, щоб побути на оформленні ДТП та побачити роботу на практиці. Саме ж ДТП відбулось у них на очах. Про це пише Дивись Інфо із посиланням на спільноту “Варта-1”.

Водій автомобіля “Ланос” влетів у автомобіль “Мазда” і втік із місця ДТП.

“Варта-1” закликає усіх, хто має інформацію про водія, який спричинив ДТП, скинути очільнику спільноти Ігорю Зінкевичу для передачі інформації у ДАІ Львова.

“Заодно відбулась і практика нових поліцейських напередодні присяги. Що цікаво, вони самі напросились, щоб побути на оформленні ДТП та побачити усю роботу на практиці”, – пише голова спільноти “Варта-1” Ігор Зінкевич.

Громадський активіст, очільник “Варти-700” Наталка Шелестак також стала свідком цього ДТП.

У своєму Фейсбуку Наталія пише: “Завтра будуть складати присягу Львівські хлопці і дівчата з Нової поліції! Сьогодні мала можливість спостерігати як вони стояли і черзі за посвідченнями і біля управління сталося ДТП з потерпілими.

Бачили б ви як вони швидко побігли туди і пробували допомагати потерпілій, як яро охороняли місце події , а коли слідчий почав оформляти ДТП ( а так сталося,що він тренер по дисципліні оформлення ДТП в деяких групах) – не відходили від нього ані на крок – вдивлялися в схеми, дивилися процедуру оформлення.

Вони кльові, молоді, позитивні. Питалася як настрій – кажуть бойовий. Я щиро бажаю їм успіхів і маю великі надії на цих молодих людей! Хоча чудово розумію, що помилок буде маса. Але не робить помилки тільки той, хто нічого не робить!”

Share This