ДИВИСЬ, ЗА КОГО ПРОГОЛОСУВАВ

виборчий спецпроект

Учасники війни, жертви нацистських переслідувань, діти війни мають право їздити у міському та приміському транспортах Львова та Львівської області безплатно.

Про це йдеться у відповіді Міністерства соціальної політики України на депутатський запит народного депутата, лідера партії «Громадський рух «Народний контроль» Дмитра Добродомова.

«Особи, які належать до учасників війни, жертв нацистських переслідувань, дітей війни, з 01 червня цього року можуть реалізувати своє право на безоплатний проїзд у міському та приміському транспорті відповідно до зазначених урядових рішень як пенсіонери за віком або інваліди», – йдеться у відповіді.

Зазначимо, раніше Дмитро Добродомов звернувся до міністра соцполітики Павла Розенка з проханням провести перевірку щодо виконання змін умови пільгового проїзду у громадському транспорті у Львові та у Львівській області. Позаяк, нардепу стало відомо, що особи, які відповідно до Закону України мають право на пільговий проїзд, на сьогоднішній день не можуть безплатно користуватися громадським транспортом.

«Якщо ви, відповідно до Закону України, маєте право на безоплатний проїзд, втім, з незрозумілих вам причин водії міського та приміського транспортів у Львові та у Львівській області кажуть вам платити за проїзд, просимо вас повідомляти нас про такі факти за телефоном гарячої лінії 0-800-502-945», – прес-служба політичної партії «Громадський рух «Народний контроль» у м. Львові.

Share This