ДИВИСЬ, ЗА КОГО ПРОГОЛОСУВАВ

виборчий спецпроект

Керівників Генпрокуратури, МВС та СБУ викличуть на Раду коаліції щодо останніх подій у Львові. Про це повідомив народний депутат України Ігор Васюник.

«Сьогоднішні вибухи у Львові біля відділків міліції, через які поранено міліціонерів та цивільних осіб – це спроба дестабілізувати ситуацію в Західній Україні, і у Львові зокрема. Ті, хто це спланував, однозначно розраховували ще більше розхитати ситуацію та посіяти паніку серед населення.

Зважаючи на події в Мукачево та у Львові, звернувся до голови ВРУ негайно викликати голову СБУ для інформування щодо ситуації, яка склалась. Мають бути негайно посилені заходи органами СБУ і МВС для попередження таких злочинів та для забезпечення безпеки мирного населення.

Окрім того, з колегами з групи «Львівщина» будемо піднімати це питання на Раді коаліції. На засідання Ради викличуть керівників Генпрокуратури, СБУ та МВС», – повідомив Ігор Васюник.

Нагадаємо, сьогодні зранку у Львові сталось два вибухи. Перший вибух стався близько 09:00 коли дільничний Шевченківскього райвідділу міліції відчиняв опорний пункт, що знаходиться по вулиці Плугова, 8. За годину по тому, о 10:00, стався другий вибух біля дільничного пункту міліції у Шевченківському районі Львова, що знаходиться по вулиці Юрія Липи, 45.

На місці події працює слідчо-оперативна група. Міліція Львівщини переведена на посилений режим несення служби.

Share This