ДИВИСЬ, ЗА КОГО ПРОГОЛОСУВАВ

виборчий спецпроект

Сьогодні у Львівській Опері дали старт Матчу за звання чемпіонки світу з шахів. Міський голова Андрій Садовий звернувся до присутніх із вітальним словом та подякував претендентці на шахову корону Марії Музичук за право проводити цю визначну подію у Львові.

«Це була дуже довга й цікава дорога. І я хочу ще раз подякувати Марії Музичук за це право приймати власне у Львові такий чемпіонат. Також хочу подякувати Хоу Іфань за прекрасні коментарі про місто Львів, які сьогодні лунають на весь світ. Це велика честь – бути шаховою столицею світу й обирати шахову королеву. Я б дуже хотів, аби ми усвідомили цю прекрасну мить», – відзначив Андрій Садовий.

Він також додав, що зараз важливо, аби всі львівські діти мали змогу вчитись грі в шахи та досягати вершин. Відзначимо, що з цією метою цьогоріч у всіх школах міста запрацювали шахові гуртки. Розпочато впровадження й у садочках. «Хочемо, аби за прикладом Львова пішла вся Україна: адже якщо ми хочемо жити в красивій, процвітаючій країні, то нам треба багато мудрих людей. І тут варто почати з дітей», – підкреслив міський голова.

Нагадаємо, завтра в Палаці Потоцьких у Львові стартує перша партія Чемпіонату за золоту шахову корону. У двобої зійдуться чинна чемпіонка світу українка Марія Музичук та претендентка на титул, 3-кратна чемпіонка, китаянка Хоу Іфань.

Share This