ДИВИСЬ, ЗА КОГО ПРОГОЛОСУВАВ

виборчий спецпроект

Під час форуму «Європа-Україна» у польському Лодзі скандально відома екс-регіоналка Ірина Бережна вкотре відзначилася провокаційними антиукраїнськими закидами. Зокрема, називає Україну терористичною країною.

На запитання народного депутата Дмитра Добродомова, чи розуміє, що провокаційно-брехливими заявами лише загострює ескалацію конфлікту в Україні, Бережна звинуватила журналістів і парламентарів у некомпетентних звинуваченнях.

«Два місяці тому на телеканалі агресора «Росія» ви виступили із ганебними висловлюваннями про те, що Україна перетворюється на терористичну країну, на укроІДИЛ. Ви хоч розумієте, що, виступаючи в ефірах нашого ворога із такими заявами, роз’єднуєте Донбас з Україною? Те, що ви робите – антидержавна політика! Проблему Сходу країни треба вирішувати спільно, а не займатися провокаціями та ще більше розпалювати конфлікт, граючи на руку окупанту», – наголосив Добродомов, звертаючись до Бережної і порадив екс-регіоналам не говорити дурниць на міжнародних зустрічах!

Нагадаємо, що провокаційні виступи депутатів Держдуми Росії та персон нон-грата в Україні на Форумі спричинили до демаршу українських парламентарів, яких обурила присутність у Лодзі офіційної російської делегації.

«Допоки російські та проросійські провокатори допускатимуться до виступів на офіційних міжнародних зустрічах, західним партнерам буде важко зрозуміти реальну ситуацію в Україні», – переконаний Добродомов.

Share This