ДИВИСЬ, ЗА КОГО ПРОГОЛОСУВАВ

виборчий спецпроект

12 грудня у КМДА групою представників “Свободи” у складі близько 100 осіб в масках, якими керував народний депутат від ВО “Свобода” Едуард Леонов, було здійснено силове захоплення одного з приміщень КМДА, за яке відповідали представники громадянського руху “Спільна Справа”.

Нападники використовували кийки, кастети та вогнегасники внаслідок чого нечисленні активісти “Спільної Справи”, що знаходились у приміщенні, більшість з яких складали жінки, що працюють на одному з харчоблоків, отримали численні забої та травми. Активістка Антоніна Кравченко зараз перебуває в реанімації Олександрівської лікарні в передінфарктному стані.

Напередодні також відбулося зіткнення загону самооборони “Спільної Справи” з групою представників “Свободи”, які намагалися силою видавити активістів руху з приміщення КМДА, обвинувачуючи в дезертирстві під час штурму КМДА “Беркутом”, що є абсолютною брехнею і спростовується численними журналістами та безпосередніми учасниками подій.

10 грудня народний депутат від ВО “Свобода”, віце-спікер парламенту Руслан Кошулинський за підтримки групи осіб власноручно викрав скриньку для добровільних пожертв, які “Спільна Справа” збирала на діяльність організації та виготовлення агітматеріалів для Майдану.

Громадянський рух “Спільна Справа”, який є одним з організаторів Євромайдану і бере участь в акції з першого дня, переконаний: безперервні провокації з боку ВО “Свобода” та напади на активістів “Спільної Справи”, які тривають понад тиждень, є цілеспрямованою кампанією, скерованою на розколювання патріотичних сил, посіяння ворожнечі та міжусобиць, що повністю вкладається у сценарій влади по нівелюванню всього протесту.

“Спільна Справа” звертається до Комітету національного спротиву з вимогою негайно вжити заходів до припинення насильства та провокацій з боку ВО “Свобода” та дати таким діям належну політичну оцінку.

Прес-служба громадянського руху “Спільна Справа”

Share This