ДИВИСЬ, ЗА КОГО ПРОГОЛОСУВАВ

виборчий спецпроект

ЛКО НРУ оприлюднила відкрите звернення до Президента України, Генерального прокурора України та голови Служби Безпеки України щодо притягнення до кримінальної відповідальності посадової особи органу державної влади, голови Харківської облдержадміністрації Михайла Добкіна.

Дивись. Інфо публікує це звернення у повному обсязі:

Депутати Львівщини від Народного Руху України, висловили своє обурення з приводу висловлюваннями посадової особи органу державної влади, голови Харківської облдержамідністрації Михайла Добкіна, котрий відкрито, тиражуючи свою позицію у засобах масової інформації закликає до сепаратизму.

Про це йдеться, у зверненні депутата Львівської обласної ради Олександра Ганущина. Відтак, відповідно до Регламенту Львівської обласної ради, фракція Народного Руху України, просить внести на розгляд чергової сесії Львівської обласної ради проект рішення «Про прийняття звернення до Генерального прокурора України  про проведення перевірок та притягнення до відповідальності членів Кабінету Міністрів України та посадових осіб Секретаріату Кабінету Міністрів України».

Зокрема, у зверненні йдеться, ще нещодавно, Президент України у своєму виступі на Раді Регіонів передавав гарячі «вітання»  за нібито прояви сепаратизму у обласних радах Західного Регіону, в тому числі і нам депутатам Львівської обласної ради.

Крім того, депутати звертають увагу Президента України на неприховані висловлювання його прямого підлеглого, представника влади, голови Харківської обласної державної адміністрації Михайла Добкіна, масово поширені у засобах масової інформації у вигляді публічних закликів зміни меж території України з розпалюванням національної ворожнечі.

«Закликаємо Вас, пане Президенте, проявити об’єктивність, утворити комісію зі службового розслідування стосовно дій голови Харківської ОДА, а на час роботи комісії відсторонити Михайла Добкіна від займаної посади!

Ми також звертаємося до  голови Служби Безпеки України з повідомленням про наявність публічних закликів зміни меж території України з розпалюванням національної ворожнечі, вчинених представником влади – головою Харківської облдержадміністрації Михайлом Добкіним, що широко поширені у відкритих засобах масової інформації та вимагаємо відкрити кримінальне провадження відповідно до ч.2 ст. 110 Кримінального Кодексу України.

Ми також звертаємося до Генерального прокурора України забезпечити нагляд за належними діями посадових осіб Служби Безпеки України, котрі зобов’язані відкрити кримінальне провадження опісля публічних закликів зміни меж території України з розпалюванням національної ворожнечі, вчинених представником влади – головою Харківської облдержадміністрації Михайлом Добкіним відповідно до ч.2 ст. 110 Кримінального Кодексу України», -йдеться у зверненні.

Прес-служба Львівської крайової організації Народного Руху України

 

Share This