ДИВИСЬ, ЗА КОГО ПРОГОЛОСУВАВ

виборчий спецпроект

“Я прийняв рішення йти на вибори. Країна переживає нелегкі часи. Країна в котрий раз робить свій вибір. Я хочу, щоб моя країна зробила правильний вибір. Я хочу, щоб в моїй країні панували закон і справедливість, а мої діти мали право на свою думку і позицію, право вільного вибору”, – написав у Фейсбуці Віктор Пилипишин/Victor Pylypyshyn

“Але я балотуюсь і проти. Я балотуюсь проти політичного бандитизму, екстремізму та свавілля. Я балотуюсь проти того, щоб людей переслідували за політичні переконання, національність та віросповідання, колір шкіри або особисті вподобання.

Сьогодні в країні панує насильство та екстремізм.
Влада силовими методами розганяє Майдан, а представники опозиції силою штурмують державні будівлі. І в першому, і в другому випадку страждають не політики, які приймають рішення, а молодь, які за чиєюсь забаганкою лупцюють один одного.
Дійсно, брат пішов на брата. Хто є режисером цього дійства з обох сторін?

Я особисто відчув на собі, що таке несправедливість і політичне насильство, що таке переслідування за позицію і принципи. Я категорично виступаю проти насильства в політиці і житті.

Я декілька років був ворогом влади. Сьогодні я став ворогом радикальної опозиції, ворогом радикальної націоналістичної партії «Свобода» – партії, в якій насильство, расизм та ксенофобія є офіційною ідеологією. Партії, якій цивілізована Європа вже давно закрила двері, чиїм політикам європейські політики не подають руку.

Я ставлю питання своїм добрим знайомим, людям з європейськими цінностями, ліберальними поглядами, демократам: «Що вас об’єднує з радикалами і політичними екстремістами? Що вас об’єднує з політичною силою, яку не сприймають в Європі, яка готує для країни не творців, а бойовиків?».

Я не розумію, що може об’єднувати людей з різними ідеологічними і моральними цінностями.

Я звертаюсь до всіх, хто розділяє мої погляди. Пропоную не боротись, а об’єднатись як в житті, так і в політиці, об’єднатись проти насильства і екстремізму. В країні повинні правити закон, розум і толерантність, а не «поняття» і сила.

Захистимо наші цінності, захистимо майбутнє наших дітей! Прошу підтримати мене! Об’єднаємо наші зусилля в боротьбі за наші цінності! Зупинимо політичний бандитизм, не дамо силою керувати нашим життям!

Я закликаю вас голосувати. Допоможіть мені зупинити екстремістів. Підтримайте мене в поширенні толерантності, демократії та взаєморозуміння.

Дякую!”, – йдеться у заяві політика.

Share This