ДИВИСЬ, ЗА КОГО ПРОГОЛОСУВАВ

виборчий спецпроект

Прем’єр-міністр Микола Азаров попередив про кримінальну відповідальність з перешкоджання роботі державних установ громадянами та політиками.

Про це він чітко заявив відкриваючи засідання уряду в середу.

“Окремі політичні сили, не маючи ніякого конструктивного плану скеровують вуличні протести на насильство, противоправне захоплення адміністративних і громадських будівель, перешкоджання роботі державних установ. Це кримінальний злочин”, – заявив він.

“Я хочу запитати так званих лідерів вуличних протестів, хто візьме на себе відповідальність за ці злочини? І хто готовий нести кримінальну відповідальність? Я вимагаю, щоб так звані лідери не ховались за спини людей, а публічно і чітко заявили, хто персонально за це відповідає”, – попередив Микола Азаров.

“І людям хочу сказати: ваші ватажки штовхають вас на злочин. Вони будуть намагатися сховатись за депутатською недоторканістю. А вам ховатись немає за кого. А відповідальність неминуча. Тому зупиніться і не чиніть це”, – додав прем’єр-міністр.

“Ми готові забезпечити будь-які мирні форми протесту, готові навіть забезпечити мирне пікетування тих органів влади, до яких є претензії. Мирні пікети ми будемо охороняти і безумовно захищати права громадян. Але ми вимагаємо припинити свавілля і проводити протестні акції у формах, передбачених Конституцією і законами”, – зазначив він.

Share This