ДИВИСЬ, ЗА КОГО ПРОГОЛОСУВАВ

виборчий спецпроект

За інформацією від спостерігачів Львівського КВУ, голосування розпочалося вчасно, за винятком кількох дільниць. Наприклад, дільниця 461891 (м. Львів, Залізничний район) не відкрилась вчасно через відсутність секретаря комісії. Варто зазначити, що відсутність одного з членів комісії не є причиною затримувати відкриття дільниці. Станом на зараз проблему вирішено, дільниця працює.

Повідомили Дивись.Інфо у КВУ у Львівській області.

Викликає занепокоєння ситуація у Залізничній ТВК м. Львова, де спочатку не хотіли пускати спостерігача КВУ, аргументуючи це тим, що всі члени комісії розійшлися по дільницях. Зрештою за деякий час спостерігача КВУ та інших пустили.
КВУ веде спостереження та з’ясовує ситуацію навколо всіх повідомлень, які з’явилися цього ранку стосовно агітації в день виборів, проблем зі списками виборців, тощо. Разом з тим, Комітет виборців України закликає усіх суб’єктів виборчого процесу невідкладно реагувати на виявлені порушення ходу голосування відповідно до законодавства, з’ясовувати проблемні ситуації та не допускати поширення неправдивої чи неперевіреної інформації стосовно порушень.

Share This