ДИВИСЬ, ЗА КОГО ПРОГОЛОСУВАВ

виборчий спецпроект

Фракція “Блок Петра Порошенка” готова підтримати кандидатуру представника фракції “Опозиційний блок” на посаду голови парламентського комітету з питань регламенту й депутатської етики.

Про це в ефірі “5 каналу” сказав заступник голови фракції “Блоку Петра Порошенка” Віталій Ковальчук.

Він підкреслив, що, обговорюючи питання контролюючих комітетів Ради й можливості головування в них представників опозиції, варто розділяти контролюючі функції усередині Ради й відносно діяльності Кабінету Міністрів.

“Те, що стосується внутрішніх питань, позиція “Блоку Петра Порошенка” така, що ми готові розглядати можливість очолення комітету з питань регламенту представниками “Опозиційного блоку”, – сказав Ковальчук.

Він повідомив, що питання можливого призначення першим заступником або заступником голови Ради депутата від “Опозиційного блоку” поки коаліцією не погоджено.

Як відомо, фракція “Самопоміч” виступає проти призначення представників фракції “Опозиційний блок” на посади заступника спікера парламенту й керівників парламентських комітетів.

“Опозиційний блок” претендує на посаду віце-спікера й керівництво в 3 комітетах Ради (регламентному, з питань свободи слова й з питань духовності й культури) і Рахунковій палаті.

Українська правда

Share This