ДИВИСЬ, ЗА КОГО ПРОГОЛОСУВАВ

виборчий спецпроект

У партії ВО “Батьківщина” висловили “занепокоєння” через затримання лідера “УКРОПа”, кандидата у мери Києва, соратника олігарха Ігоря Коломойського – Геннадія Корбана.

Як зазначено у заяві партії, яку оприлюднили вдень 31 жовтня, “Батьківщина” не є політичним партнером партії “УКРОП”, погляди партій “не збігаються у різних питаннях, ми категорично проти поєднання бізнесу з політикою”.

“Проте арешт голови партії “УКРОП”, яка на місцевих виборах пройшла в декілька обласних рад, тоді, як досі не покарані ті, хто розстрілював Майдан, хто займався масштабною корупцією в часи Януковича, – виглядає як вибіркове правосуддя та політичні переслідування”, – заявили у “Батьківщині”.

“За нашою інформацією, зараз тривають обшуки в народних депутатів, які входять до партії “УКРОП”, що є неприпустимим та суперечить закону”, – зазначено у заяві.

При цьому в партії заявили, що вимагають, щоб Генпрокурор та голова CБУ прибули 3 жовтня на пленарне засідання Верховної Ради.

“Вони мають проінформувати народних депутатів і суспільство про підстави затримання голови партії “УКРОП” Геннадія Корбана і довести відсутність політичного підтексту в діях силовиків”, – зазначили в “Батьківщині”.

Як відомо, вранці нардеп Борис Філатов повідомив, що кандидат у мери Києва, член партії “Укроп” і найближчий соратник олігарха Ігоря Коломойського Геннадій Корбан затриманий СБУ.

“У членів партії масові обшуки. По офісам, партнерам. Корбана затримало СБУ і відвезли в невідомому напрямку”, – зазначив Філатов.

Share This