ДИВИСЬ, ЗА КОГО ПРОГОЛОСУВАВ

виборчий спецпроект

24 серпня  Голова ВО «Свобода» Олег Тягнибок та заступник Голови Верховної Ради України Руслан Кошулинський спільно з побратимами-свободівцями здійснили заплив через Дніпро з нагоди 22-ї річниці Незалежности України. Цьогоріч заплив відбувся в центрі України – в місті Кременчук Полтавської області.

Перед початком запливу свободівці поклали квіти до пам’ятника Тарасові Шевченку. Згодом із центрального пляжу міста, розташованого на лівому березі Дніпра, націоналісти розпочали заплив через головну річку України. Лідери «Свободи» спільно з побратимами пропливли під Крюківським мостом і вийшли на правому березі Дніпра, таким чином з’єднавши дві частини міста і символічно – України. Фінішем запливу стало  місце Куруківської битви.

Довідка: Куруківська битва відбулася неподалік Кременчука 1625 року, коли українське козацтво виступило проти польських гнобителів. Це був чи не найперший виступ об’єднаних сил козаків під проводом Марка Жмайла, який мав на меті здобуття вольностей для себе та свого народу. Бій закінчився підписанням Куруківського договору. Ця угода, яку підписав гетьман Михайло Дорошенко, стала поштовхом до наступних повстань та національно-визвольної війни українського народу під проводом Богдана Хмельницького.

Прес-служба Всеукраїнського об’єднання «Свобода»

Олег Тягнибок І Руслан Кошулинський Олег Тягнибок І Руслан Кошулинський_ Під час запливу

Share This