ДИВИСЬ, ЗА КОГО ПРОГОЛОСУВАВ

виборчий спецпроект

Транспорт, екологія та урбаністика – це головні питання, які турбують пересічних львів’ян. Такими є результати кампанії «Карта проблем Львова» активістів «ДемАльянсу», які впродовж двох місяців спілкувалися з мешканцями міста. Про це Дивись Інфо повідомила прес-служба Львівської обласної організації політичної партії «Демократичний Альянс».

Кампанія стартувала в липні та завершилася наприкінці серпня. За два місяці активісти провели 20 акцій. Під час акцій мешканці різних районів Львова мали змогу вписати питання, яке їх турбує на «Карту проблем».

«Ми провели двадцять акцій для того, щоб побачити реальні проблеми Львова з якими люди стикаються кожного дня. Мешканці нашого міста бачать, що ці питання можуть бути вирішеними, але за них ніхто не береться. Ми чули різноманітні думки, різноманітні проблеми і дуже багато було таких проблем, з якими ніхто не стикається у соціологічних опитуваннях: від поміняти мера Львова і владу в усій країні до найбанальніших – в якому саме під’їзді потрібно вкрутити лампочку», – розповів голова Львівської обласної організації політичної партії «ДемАльянс» Василь Івандівка.

За словами демальянсівців, вони уже визначили ТОП-10 проблем, з яких вибрали три найглобальніші. «Проаналізувавши результати 20 акцій ми визначили, що проблеми про які згадують люди умовно можна виділити у три групи: транспорт, екологія та урбаністика. З ними окремо ми уже будемо працювати і розгортати їх на більш детальні питання», – розповів один з організаторів кампанії Юрій Шивала.

За словами В. Івандівки, уже незабаром команда «ДемАльянсу» разом з експертами та жителями Львова спільно шукатимуть шляхи вирішення цих питань.

«Наступне, що ми робитимемо, це плануватимемо кампанію «Думай з ДемАльянсом». У рамках цієї кампанії заплановано уже багато різних проектів. Для початку це будуть відкриті дебати, розмови, зустрічі з експертами на яких якраз і будуть обговорюватися ці проблеми, шляхи їх вирішення», – зазначив В. Івандівка.

Share This