ДИВИСЬ, ЗА КОГО ПРОГОЛОСУВАВ

виборчий спецпроект

За сім місяців 2013 року народні депутати України налітали на 6,3 млн гривень. Серед депутатів-лідерів, що літають за державний кошт, “свободівці” Михайло Блавацький і Руслан Кошулинський.

Очолює рейтинг Михайло Блавацький. До 1 серпня він “налітав”  Україною на суму втричі більшу, ніж апарат Ради рекомендує витратити за рік (26 800 гривень). На його рахунку 37 поїздок, які обійшлися бюджету у 83851 гривень, – пишуть “Вести“.

Друге місце займає регіонал Володимир Мисик, який “налітав” на майже 81 000 гривень.

Руслан Кошулинський опинився на третьому місці. За словами Блавацького, у Кошулинського, як у віце-спікера, дуже багато поїздок всією Україною, до того ж “він родом зі Львова і літає туди”.

Вадим Колесніченко (четверте місце) вважає, що потрібно заощаджувати не на кількості поїздок, а на ціні квитків. Сам він літає не тільки на свій округ у Крим, але і по Україні.

У другу п’ятірку потрапив депутат “Батьківщини” Андрій Сенченко у якого на рахунку 47 поїздок. Соратник Сенченка, Юрій Одарченко, який очолює київську організацію “Батьківщини”, – також серед рекордсменів за кількістю поїздок. Їх у нього 70. Як пояснив він, крім інших робочих поїздок країною, він багато разів їздив до Харкова, де перебуває Юлія Тимошенко.

2b0d8f0a235e93aced3e781e72_2d860420

Інфографіка – “Вести”.

 

Share This