ДИВИСЬ, ЗА КОГО ПРОГОЛОСУВАВ

виборчий спецпроект

На завтрашньому засіданні Верховної Ради України може вирішуватися питання ведення надзвичайного чи військового стану в України.

Про це у коментарі УНІАН сказав віце-спікер парламенту Руслан Кошулинський.

Він зазначив, що у разі, якщо РНБО ухвалить рішення «про застосування якогось стану: надзвичайного чи в військового, відповідно, це потрібно буде вирішувати і підтримувати або не підтримувати в сесійній залі».

«Те, що зараз відбувається, це вже не просто анексія, це вже втручання, це – збройні сили», – наголосив Кошулинський.

Віце-спікер зауважив, що РНБО проводить зараз своє засідання,«постійно практично», а також постійно надходять доповіді із областей щодо подій на місцях.

«Зараз вже не рішення Верховної Ради, зараз є Головнокомандувач, виконуючий обов’язки Президента, – він ухвалює рішення, він говорить про застосування якихось дій, а Верховна Рада підтримує або не підтримує це», – сказав віце-спікер.

Водночас, відповідаючи на запитання, чому парламент збереться лише завтра, а не вже сьогодні, враховуючи ситуацію в країні, віце-спікер відзначив, що депутати-мажоритарники мають роботу на своїх виборчих округах, і вони роз’їхалися «для того, щоб донести ту останню ситуацію, яка є».

«Вони просто фізично сьогодні, зараз не доїдуть», – сказав Кошулинський і додав, що засідання ВР все ж повинне мати кворум.

Share This