ДИВИСЬ, ЗА КОГО ПРОГОЛОСУВАВ

виборчий спецпроект

Після того, як Юлія Тимошенко сьогодні вийшла з в’язниці, суд ще має підтвердити, що з неї дійсно знята судимість. Про це в коментарі журналістам повідомив народний депутат “Свободи” Руслан Кошулинський, передає кореспондент УНН.

“Я думаю, що завдяки постанові Верховної Ради України з Юлії Тимошенко вже знято судимість. Сподіваюсь, що її судимість скасовано. Але звичайний суд має сказати, чи ця судимість скасована, чи ні. Думаю, що суддя Кирєєв зараз там дуже-дуже швидко це пише”, – сказав Кошулинський

На уточнення журналістів, чи голосуватиме “Свобода” за призначення Юлії Тимошенко прем’єр-міністром, Руслан Кошулинський підкреслив, що “кадрові питання треба обговорювати в партії – який план, який напрямок розвитку, яка програма уряду”.

Він підкреслив, що без цього обговорення “Свобода” не підтримає кандидатуру Юлії Тимошенко на посаду голови уряду. Руслан Кошулинський додав, що у “Свободи” є свій альтернативний уряд, за який її депутати готові голосувати без обговорення, і цей уряд складається з депутатів “Свободи”.

Share This