ДИВИСЬ, ЗА КОГО ПРОГОЛОСУВАВ

виборчий спецпроект

З 2 червня на сайті Верховної ради з’явився зручний сервіс, що дозволяє відстежувати, як голосують депутати під час пленарних засідань. Згідно якого можна визначити добросовісних нардепів та прогульників.

Серед «відмінників» Ради є народний депутат з фракції «Блок Петра Порошенка», лідер громадського руху «Народний контроль» Дмитро Добродомов, а також депутати – Олександр Абдуллін, Сергій Висоцький, Ігор Діденко, Єгор Соболєв, Микола Княжицький, Вадим Денисенко, Ірина Фріз, Ольга Червакова та Сергій Лещенко. Ця десятка нардепів завжди перебувають на своєму робочому місці, особисто голосують за всі законопроекти.

А ось в топ-25 антилідерів голосування потрапив медіавласник та скандально відомий представник «Опозиційного блоку» Вадим Рабинович. При наведенні курсора на прізвище сервіс показує фотографію депутата, таким чином країна може впізнати своїх “героїв” в обличчя.

Також на сайті Ради можна побачити депутатів-двієчників, серед яких Євген Балицький на “почесному” місці.

Мелітопольський нардеп Євген Балицький зайняв “почесне” 314 місце з 359 можливих, проголосувавши 17 разів з 52, і пропустивши 21 засідання.

Увійшов він і в список “кнопкодавів”, опублікований громадським рухом “Чесно”. До речі, з депутатів “Опозиційного блоку”, до нього потрапили лише дві особи, п.Балицький в тому числі.

Share This