ДИВИСЬ, ЗА КОГО ПРОГОЛОСУВАВ

виборчий спецпроект

Під час голосування за секретаря Рудненської селищної ради були порушені норми Закону України “Про запобігання корупції”, оскільки існував реальний конфлікт інтересів. Про це йдеться у заяві керівника фракції “Об’єднання “Самопоміч” у Рудненській селищній раді Ігоря Балича.

“Єдиний кандидат на цю посаду Христина Турчин взяла безпосередню участь у голосуванні за власну кандидатуру, а це може свідчити про порушення нею Закону “Про запобігання корупції”, – пояснює Ігор Балич. За його словами, кандидат на посаду секретаря набрала мінімальну кількість голосів, необхідних для прийняття позитивного рішення.

“Ми вважаємо, що  рішення про обрання секретарем ради Христини Турчин прийнято при наявності конфлікту інтересів, тому звертаємось до селищного голови Ігоря Форманчука зупинити це рішення та винести питання обрання секретаря ради на повторний розгляд. Особи, які вчинили дії в умовах конфлікту інтересів, можуть бути додатково притягнуті до адміністративної відповідальності”, – стверджує Ігор Балич.

Share This