ДИВИСЬ, ЗА КОГО ПРОГОЛОСУВАВ

виборчий спецпроект

Заява Львівської обласної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка»

Формування владної команди на базі однієї партії – це спроба побудувати Радянський союз в окремо взятій області, – УДАР

В ці дні минає два місяці з часу кривавої спроби злочинного режиму Януковича розігнати Майдан. Як і кожен, хто розпочинає війну з власним народом, доморощені диктатори програли, і зараз переховуються, уникаючи суду.

Сформована на Майдані після ганебної втечі Януковича нова команда отримала владні повноваження для виконання вимог українського народу. В першу чергу – проведення люстрації та очищення влади від корумпованих чиновників.

Однак за цей час зроблено надзвичайно мало. Чиновники, участь яких в корупційних схемах та злочинах проти українського народу є загальновідомою та очевидною, і далі залишаються на своїх посадах. Нові призначення відбуваються так само кулуарно, непрозоро як і за попередньої влади, викликаючи нерозуміння та обурення в суспільства.

Не стала, на жаль, винятком і Львівщина.

Призначена на посаду голова Львівської обласної державної адміністрації продовжує суміщати посади народного депутата України та державного чиновника. Складно очікувати дотримання законності від інших посадовців, якщо керівник області демонстративно порушує Конституцію України, дискредитуючи ідею Майдану, завдяки якому вона й отримала цю посаду.

З часу призначення нового голови ЛОДА , громада області очікувала швидких та рішучих кадрових рішень щодо чиновників та силовиків,які зганьбили себе, прислужуючи попередній владі.

Громадські організації оприлюднили люстраційний список з 11 посадовців Львівщини, які повинні бути звільнені за спроби чинити перешкоди Євромайдану. Керівництво ж області, яке, нагадаємо, зараз належить до однієї партії, не зробило жодних зусиль, щоб виконати волю громади та домогтись звільнення дискредитованих чинуш. Частина з цих одіозних керівників і зараз продовжує виконувати свої обов’язки, незважаючи на протести громадськості.

Більше того, партія до якої належить і голова ЛОДА і голова Львівської обласної ради, вочевидь, вважаєперемогу Революції Гідності виключно власною, вузькопартійною заслугою, оскільки вирішило «приватизувати іменем революції» усі найвищі кадрові посади в області – абсолютно не зважаючи на думку громадськості.

Політичні сили Львівщини, і партія УДАР, зокрема, офіційно звертались до голови ЛОДА Ірини Сех з кадровими пропозиціями, пропонуючи розділити відповідальність за стан справ в області.

Натомість, громадськість несподівано дізналась, що два члена партії Свобода (!) уже, виявляється, пройшли погодження на посаду заступників голови ЛОДА.

В першу чергу, хочемо наголосити, що такий підхід до формування владної команди дуже нагадує радянські стандарти. Саме тоді право обіймати буду-яку посаду мали лише представники комуністичної партії. На жаль, сьогодні ми спостерігаємо спроби відродити такий собі «комуністичний заповідник» в окремо взятій Львівській області.

Очевидно, метою  ВО «Свобода» є отримати всю повноту влади в області. Однак, хочемо наголосити, що повнота влади також веде за собою і всю повноту відповідальності, в тому числі  – політичної.

Окремо варто відзначити сумнівну управлінську ефективність кандидатів на посади заступників голови ЛОДА.

Один з них жодного дня не працював у владі і не має досвіду роботи у господарському комплексі.

Другий – виходець з «багатого на кадровий потенціал»Бродівського району не працював на посаді вище рівня заступникаголови РДА. Перед цим керівником апаратуЛОДА призначили заступника начальника фінуправління аж з Дніпропетровська, єдиною заслугою якого, очевидно, єквиток члена «правильної» партії.

Відтак, у Львівській області сьогодні формується влада однієї партії за найгіршими комуністичними зразками. Причому, формується без консультацій з громадськістю, а дуже часто –  і всупереч очікувань громади.

Вважаємо за необхідне підкреслити, що така практика є небезпечною та загрожує новим витком суспільного незадоволення. Після революції на Майдані, яку так часто люблять згадувати нинішні керівники області і держави, люди більше не потерплять зневаження їхньої думки!

Львівська обласна організація політичної партії «УДАР Віталія Кличка»

Share This