ДИВИСЬ, ЗА КОГО ПРОГОЛОСУВАВ

виборчий спецпроект

“Вибори у Севастополі чітко показали, що Партія регіонів вже заспівала свою лебедину пісню. Так, формально самовисуванець, а реально – регіонал Вадим Новинський (заява у фракцію ПР ним давно написана) переміг. Але ця перемога не йде у жодне порівняння з тим, який результат нинішня влада мала у Херсонесі раніше”.

Про це у фейсбуці написав нардеп Олег Ляшко

“По-перше, олігарх Новинський витратив на вибори величезний ресурс. По-друге, результат переможця у 53% при явці 23% – мало чого вартий, оскільки виходить, що реально за Новинського проголосувало лише трохи більше 10% севастопольців. По-третє, у Вадима Новинського не було гідних конкурентів: комуністи не змогли зосередити свої зусилля на перемозі Пархоменка, а Бєлік взагалі не пішов на вибори, отримавши у відкуп посаду заступника голови Севастопольської міськдержадміністрації.
Радикальна партія не брала участі у цих виборах, оскільки об’єктивно ми не змогли знайти у Севастополі людину, яка б 100% перемогла. Однак інші опозиційні сили разом висунули єдиного кандидата Білоцерківця – і не надали йому достойної підтримки, в результаті він здобув лише 3%.
Ні Кличко, ні Яценюк, ні Тягнибок жодного разу за виборчу кампанію не приїхали підтримати свого єдиного кандидата, фактично здавши вибори під Новинського. Але найголовніший висновок виборів у Севастополі: якщо регіонали хай поки-що і виграють у базовому регіоні, проте з таким низьким результатом і використовуючи такий ресурс, то цій владі недовго лишилося. Зовсім скоро ми будемо співати Партії регіонів: “Вічная пам’ять…”, бо її просто не буде”, – написав політик
Share This