ДИВИСЬ, ЗА КОГО ПРОГОЛОСУВАВ

виборчий спецпроект

“Сьогодні, напередодні Вільнюського саміту, ми опираємося на наших друзів у Польщі та інших країнах, тих, хто завжди працював на те, щоб вся Європа була єдина і вільна. Працюємо разом, що у Вільнюсі підписати угоду про асоціацію та стати на шлях європейської інтеграції України, яка має дати нам і стандарти, і реалізувати наше прагнення бути у сучасній Європі”, – на цьому сьогодні, 11 вересня, наголосив віце-прем’єр-міністр з гуманітарних питань Костянтин Грищенко під час урочистої академії з нагоди відкриття 20 Форуму видавців у Львові.

Вітаючи міністра культури і національної спадщини Республіки Польща Богдана Здроєвського, Грищенко наголосив, що “Польща завжди допомагала Україні наблизитися до Європи”.

Грищенко зачитав вітання від Президента України Віктора Януковича. Глава держави назвав Форум видавців визнаним осередком культурного, інтелектуального життя суспільства, який переконливо доводить, що книжка посідає важливе місце в житті кожного.  “Держава й надалі буде вживати заходи для підтримки книговидання, стимулюючи економічну активність у галузі”, – пообіцяв Янукович.

10-15 вересня у Львові проходить 20 Форум видавців. Країною-почесним гостем Форуму стала Польща.

DSC_0807 DSC_0819

 

 

Share This