ДИВИСЬ, ЗА КОГО ПРОГОЛОСУВАВ

виборчий спецпроект

Наймолодший сільський голова в Україні, студент Львівського національного університету імені Івана Франка Віталій Дяків, в коментарі Дивись.Інфо поділився своїми враження про отриману перемогу та про плани на майбутнє.

Віталій Дяків вдячний своїм виборцям і каже, що хоче виправдати наданий йому кредит довіри.

«Загалом я радий, радий, що суд не знехтував Законом, і на відміну від короткозорості Пустомитівської районної виборчої комісії, яка не помітила порушень під час подання скарги, а також акту, що не мав юридичної сили, суд взяв до уваги факти порушення законодавства зі сторони як скаржника Фриса В.Я. так і ТВК», – повідомив В. Дяків.

Також новообраний сільський голова готовий до співпраці з опонентами, та не боїться тиску з боку Богдана Дубневича, який надавав підтримку одному з кандидатів, готовий до конструктивного діалогу.

«Чи боюсь я тиску зі сторони Дубневича? Направду ще не мав з ним розмови, яка неодмінно буде як на мене. Я готовий співпрацювати з усіма, бо лише через співпрацю, а не протистояння м зможемо зробити якомога більше для села. Щодо самої співпраці, то очевидно вона відбуватиметься на паритетних засадах. У разі тиску з будь-якої сторони, ми готові адекватно відповідати на такий тиск.», – поділився Віталій Дяків.

У планах у молодого сільського голови модернізація села. Першочерговим кроком за словами самого Віталія Дяківа – це навести лад в самій сільській раді.
«Про перші кроки, для початку треба навести лад у самій сільській раді. Ми перевіримо документацію, комунальне майно. А після почнемо реалізовувати програму: дороги, культурне й спортивне життя» – розповів він.

Share This