ДИВИСЬ, ЗА КОГО ПРОГОЛОСУВАВ

виборчий спецпроект

“Є велика ймовірність, що довибори у Верховну Раду по проблемних округах відбудуться найближчим часом, можливо навіть 25 серпня. У зв’язку з цим я закликаю Арсенія Яценюка, Олега Тягнибока, Віталія Кличка, Анатолія Гриценка – висунути свої кандидатури на мажоритарних округах”.
Про це у Фейсбуці написав народний депутат України Олег Ляшко
“Адже до парламенту вони потрапили за списками. Моя пропозиція – це абсолютно безпрограшний варіант: вони складають мандати, даючи змогу пройти за списками іншим опозиційним кандидатам. Тоді у парламенті буде більше опозиції. У разі перемоги лідери опозиційних сил переконаються, що все роблять правильно і народ їх підтримує. А якщо програють – то грош ціна таким вождям. Як вони збираються долати режим Януковича, якщо не здатні навіть округ виграти? Нехай тоді котяться під три чорти з політики.
Нагадаю, Яценюк особисто голосував за пропорційно-мажоритарну виборчу систему, 50/50. Тож, нехай на власній шкурі випробує і другу її половину, бо ховатися у списку, за спиною Юлії Тимошенко будь-який дурень зможе. До того ж, саме Яценюка звинувачували у висуненні слабких кандидатів по мажоритарці від об’єднаної опозиції – це була велика послугами владі. І попри те, що в сумі за списками опозиційні сили набрали більше, ніж Партія регіонів, саме через здачу мажоритарних округів провладним кандидатам, регіонали мають більшість у парламенті. То ж нехай хоч так Яценюк компенсує свою вину, ризикнувши мандатом у Верховній Раді. Це буде чоловічий вчинок. Я вважаю, що маю право про це казати, адже не йшов за списком, а переміг у справжній війні з кандидатом від влади на мажоритарному окрузі на Чернігівщині, не давши пройти в парламент регіоналу”, – написав політик.
Share This