ДИВИСЬ, ЗА КОГО ПРОГОЛОСУВАВ

виборчий спецпроект

Другий тур мерських перегонів у Львові відбудеться. Про це на брифінгу повідомив керівник міського штабу ВО “Свобода” Адріан Гутник, передає кореспондент Дивись. Інфо

Адріан Гутник оприлюднив дані паралельного підрахунку голосів львів’ян.

Згідно із ними, Андрій Садовий отримав 141101 голос або 48,9222%, Руслан Кошулинський – 35195 голосів або 12,2027% голосів, Володимир Гірняк – 31672 голосів або 10,9812% та Дмитро Добродомов 30670 голосів або 10,6732%.

“Отож я вітаю Руслана Кошулинського із виходом у другий тур мерських перегонів у Львові”, – сказав Гутник.

Штаб партії “Самопоміч” у Львові допустився або маніпулятивної, або математичної помилки при підрахунку голосів львів’ян. Про це на брифінгу повідомив кандидат на посаду мера Львова Руслан Кошулинський.

Йдеться про статт 65 ЗУ “Про вибори”, а якщо точніше – про бюлетені, які визнані недійсними.

Як повідомив керівник штабу ВО “Свобода” Ігор Янків, при визначенні голосів у Львівську міську раду ці бюлетені враховуються до загальної кількості, а при підрахунку голосів за мера Львова – ні.

Саме тому, каже Руслан Кошулинський, партія “Самопоміч” і оприлюднила дані, що Садовий отримав 50,88% голосів.

“Із даними “Самопомочі” щодо виборів кандидатів у Львівську міську раду ми погоджуємось із цими цифрами, а от щодо мера – виникла різниця. Це або помилка, або недосвідченість штабу, або свідоме намагання занести у голови львів’ян, що другого туру не буде”, – сказав Руслан Кошулинський.

Share This