ДИВИСЬ, ЗА КОГО ПРОГОЛОСУВАВ

виборчий спецпроект

У Львові на своїй дільниці проголосував один із двох кандидатів на посаду міського голови – «свободівець» Руслан Кошулинський, пише Західнет.

На вибори він прийшов зі своєю сім’єю – дружиною та трьома дітьми. Двоє старших доньок – повнолітні, наймолодшому синові – 13 років.

«Проголосував за себе, скромно це чи не скромно – так, за себе! Настрій сьогодні хороший, спокійний, веселий, врівноважений. На перемогу розраховую, бо інакше не треба брати участі у виборах. Це як у спорті: виходиш на старт – намагайся перемагати. Так само і в політиці, у виборах, береш участь – намагайся перемагати», – зазначив Руслан Кошулинський.

Поділився він і своїми першими кроками в разі перемоги: «Є дуже багато хороших настроїв стосовно аудиту, структури міської ради. А як же – все зразу треба перевірити, на чому господарка стоїть, скільки в нас є грошей, що в нас в запасниках є». У разі ж поразки, запевняє, піде у Збройні Сили України: «Закінчу службу, ще два місяці залишилося. І водночас буду депутатом обласної ради».

«Нинішня виборча кампанія дуже коротка, але цікава. З огляду на те, що я сам – колишній спортсмен, спринтер, я бігав короткі дистанції – і воно мені цікаво, на короткій дистанції швидко і максимально ефективно можна працювати. Ця кампанія відрізняється тим, що це два тури, і вони між собою теж відрізняються насиченістю – як агітаційним напрямком, так і дієвим. Цікава кампанія», – прокоментував Руслан Кошулинський.

Виборчий день Руслан Кошулинський не має наміру проводити у виборчому штабі. Розповів, що поїде на інші дільниці, спостерігатиме, чи немає порушень.

Share This