ДИВИСЬ, ЗА КОГО ПРОГОЛОСУВАВ

виборчий спецпроект

Голова комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та комунальної власності Ярослав Качмарик взяв участь у відкриття офіційної частини фестивалю «Зашків – Земля Героїв», приуроченому 122-ї річниці від дня народження полковника армії УНР, першого голови ОУН Євгена Коновальця.

Про це повідомила прес-служба ЛОР

«Фестиваль є даниною багатій історії України. Від депутатів Львівської обласної ради низько вклоняюся героям, ми горді, що тут живемо. Ми мусимо бути послідовними у своїх вчинках, у своїх думках, щоб бути достойними таких людей. Ми тут для того, аби зайвий раз переконатися, що та справа, якій віддали життя Коновалець і його побратими, буде продовжена нами. Адже не можна ходити по великій українській землі і не будувати Велику Українську Державу», – сказав у своєму вітальному слові Ярослав Качмарик. Він також висловив бажання, щоб такі фестивалі проводилися по всій Україні.

В офіційній частині фестивалю також взяли участь депутати Верховної ради Олег Панькевич, Ірина Фаріон, Василь Пазиняк, депутати Львівської обласної ради та Жовківського району, представники виконавчої влади області та району, гості із Литовської Республіки, а також представники молодіжних та громадсько-політичних організацій, студенти, школярі.

У рамках фестивалю пройшов квест на знання історії життя та діяльності Євгена Коновальця, а також велопробіг «Від Степана до Євгена» за маршрутом Львів (памятник Степанові Бандері) – Зашків (фестивальне поле). У увечері молодь стежила за сплавом козацької чайки, «запаленням озера» і здійснила смолоскипну ходу.

У музичній програмі фестивалю виступили гурти «Веремій», «ОтВінта», «Кому вниз», «Цвіт життя», «Тарута», «Vox Populi», «Дзвони сонця», «Залізний Хрест», «К402», «Шосте чуття».  Хедлайнери фестивалю – гурт «Кому вниз».

Нагадаємо, основні принципи, якими керувалися організатори заходу, такі: «Без тютюну! Без алкоголю! Без наркотиків! Без комуністичної та нацистської символіки!». Головна мета фестивалю – формування молодіжного середовища як майбутньої культурної еліти, виховання молоді в національно-патріотичних традиціях. Цьогоріч «Зашків – Земля Героїв» на відміну від попередніх років, дійство триватиме три дні. Фестиваль відбувається за сприяння Львівської обласної ради.

zashkiv2

Share This