ДИВИСЬ, ЗА КОГО ПРОГОЛОСУВАВ

виборчий спецпроект

За останні два дні я отримав чотири різних запрошення на так звані дебати, пише кандидат на посаду міського голови Львова Ігор Васюник.

1.Жоден з організаторів не повідомив, хто конкретно буде з кандидатів і пропонує формат швидше круглого столу (виступи всіх, питання журналістів). Тоді як насправді політичні дебати (як це прийнято у всьому світі) – це дискусія між двома сторонами.

2.Зважаючи на рекордно коротку, спринтерську виборчу кампанію, кожен мій день це по 7-8 зустрічей в колективах, де присутні від 50 і до 300 львів’ян. Живе спілкування/дискусії/ критика безпосередньо від львів’ян – це мій пріоритет зараз.

Я не відмовляюсь від дебатів, навпаки, – готовий вийти на справжні політичні дебати, але виключно з чинним мером Львова Андрієм Садовим. Він є моїм головним опонентом. Основна концепція моєї програми – зробити так, щоб у нас НЕ БУЛО «Два Львова», що стало наслідком керування мера Садового та його «дорогої родини». Мені є про що прямо запитати чинного міського голову: як так, що Львів зараз впав на економічне дно (покриття всіх обов’язкових видатків – це не означає розвиток); сморід від корупції/бюрократії/мільйонів вкрадених бюджетних коштів не менший, ніж від міської каналізації протягом цих 9-ти років каденції п.Садового. Так само дуже хочеться почути відповідь, чому всі великі інвестори як вогню бояться кабінетів Ратуші, а місцеві підприємці та виробники без «долі/відкату» чи 35% від свого бізнесу взагалі не можуть працювати у Львові. Чому комунальне майно та земля продаються чи орендуються за безцінь…і багато іншого. Саме це я хочу прямо запитати чинного мера на дебатах, і так само готовий відповісти на його запитання. Гадаю, Андрій Іванович не відмовить, адже він і так «лідирує у всіх соцопитуваннях підконтрольної йому «Фами».

Якщо організатори запропонують формат справжніх дебатів , зокрема «Васюник-Садовий» – буду перший, хто зголоситься на ці дебати. Андрію Івановичу, прошу зголоситись на дебати один на один, майданчиком для трансляції може бути один з ваших медіа-ресурсів. Дебати в районних райадмінстраціях прошу не пропонувати, як даремно згаєний час.

P.S. Мені немає про що дебатувати з колегою Р. Кошулинським, з В. Гірняком (хоча в твоє, в зменшення тарифів в два рази, Володя, не вірю), яких поважаю. Кожен з нас тим чи іншим чином пропонує змінити Львів в кращий бік. Немає про що дебатувати з О. Юринець… і тим більше немає про що (в останню чергу) – з Д.Добродомовим (перед тим як розповідати про боротьбу з корупцією, варто навчитись чесно декларувати свої статки і не варто підписувати звернення на підтримку «регіоналівських смотрящих» в львівському аеропорту).

Share This