ДИВИСЬ, ЗА КОГО ПРОГОЛОСУВАВ

виборчий спецпроект

Громадські слухання мають рекомендаційний характер, тому члени виконавчого комітету Львівської міської ради на своєму засіданні 25 квітня мають цілковите право і будуть приймати рішення про збільшення вартості проїзду у маршрутках Львова.

Про це після завершення громадських слухань у коментарі Дивись. Інфо повідомив начальник відділу громадського партнерства управління «Секретаріат ради» Юрій Лукашевський.

За його словами, за результатами сьогоднішніх слухань не прийнято жодного рішення, оскільки до завершення слухань приблизно половина його учасників покинула сесійний зал ЛМР, тож голосувати за пропозиції уже не було об’єктивно.

Зазначимо, що абсолютна більшість учасників громадських слухань виступила проти підвищення вартості проїзду у маршрутках за теперішніх умов й без будь-якої зміни роботи як перевізників, так і водіїв.

Разом із тим представники ініціативи «За якісний транспорт» оприлюднили спеціальне звернення і запропонували підписати меморандум між перевізниками та міською радою, у якому зазначити конкретні вимоги та часові рамки їх виконання.

За словами учасника руху Сергія Черешньовського, більш детально ці питання будуть розглянуті під час засідання «круглого столу», який відбудеться у середу, 16 квітня, о 16 годині у приміщенні Львівської торгово-промислової палати.

Share This