ДИВИСЬ, ЗА КОГО ПРОГОЛОСУВАВ

виборчий спецпроект

Ініціатору збору підписів за ратифікацію Римського статуту, депутату від Блоку Петра Порошенка Віталію Купрію запропонували залишити цю фракцію.

Про це в ефірі «Громадського телебачення» заявив сам Купрій.

«Голова фракції Юрій Луценко заявив – Президент і РНБО проти ратифікації. Тому він поставив питання – «не подобається, виходь з фракції». Я сказав – ну виключайте, поставте це питання на голосування », – розповів депутат.

У той же час Купрій пообіцяв, що, незважаючи на подібні заяви з боку керівництва фракції, він і далі буде домагатися ратифікації документа.

«Я наполягаю на тому, щоб фракція визначилася, чи буде вона підтримувати ратифікацію Римського статуту, чи ні», – зазначив нардеп.

Купрій додав, що, відповідно до закону «Про статус народного депутата України», кожен депутат, який входить у фракцію, має право виносити розгляд тих чи інших питань на її засідання, тому він ще 12 січня цілком обґрунтовано звернувся до голови фракції БПП Юрія Луценка з проханням розглянути на фракції питання ратифікації Римського статуту.

Раніше Віталій Купрій заявив, що поширена в ЗМІ інформація щодо того, що ратифікація цього документа може мати негативні наслідки для українських військових – учасників АТО, є безпідставною.

Нагадаємо, 29 січня українські ЗМІ поширили інформацію про те, що РНБО давала неофіційну рекомендацію депутатам не голосувати за ратифікацію Римського статуту. У свою чергу радник секретаря РНБО Микола Якубович спростував це повідомлення, заявивши, що РНБО не може давати подібних рекомендацій.

 

 

Share This