ДИВИСЬ, ЗА КОГО ПРОГОЛОСУВАВ

виборчий спецпроект

До фракції БПП у Верховній Раді найближчим часом можуть долучитися близько 20 народних депутатів з числа позафракційних задля формування коаліції з “Народним фронтом”

Про це повідомили джерела Еспресо.TV у фракції БПП та “Народний фронт”, йдеться у матеріалі Євгена Будерацького “Ультиматум Тимошенко. Чому пробуксовують коаліційні переговори”.

Як відомо, “Народний фронт” вимагає, щоб мінімально необхідна кількість голосів у коаліції (226) була набрана з числа парламентських фракцій, а не індивідуального членства нардепів.

“Станом на вівторок у фракції БПП налічувалось 135 членів, а у НФ – 81. Для оформлення коаліції лише двома фракціями їм необхідно добрати мінімум 10 депутатів. Джерела як у БПП, так і у “Народному фронті” зазначають, що до БПП можуть приєднатися близько 20 позафракційних депутатів. Тоді можлива коаліція “БПП-НФ” нараховуватиме 236 голосів та матиме “запас міцності” у 10 депутатів”, – йдеться у матеріалі.

За даними джерел, першими претендентами на вхід до БПП може стати група колишніх представників “Самопомочі” на чолі з першим номером списку партії на виборах Ганною Гопко.

Тим не менше, співрозмовники в обох великих фракціях наголошують, що такий варіант розглядається радше як “пожежний”.

“Краще все ж таки далі розмовляти, тому що це крихка конструкція. Тим більше, коли і в РПЛ, і в “Батьківщини”, і в “Самопомочі” будуть розв’язані руки, і вони будуть нещадно валити нас на кожному кроці”, – зазначив один із впливових депутатів БПП.

Share This