ДИВИСЬ, ЗА КОГО ПРОГОЛОСУВАВ

виборчий спецпроект

Лідер політичної партії «Громадський рух «Народний контроль», народний депутат України Дмитро Добродомов заявив, що балотуватиметься на посаду міського голови Львова.

Про це сьогодні, 17 серпня, повідомив Дмитро Добродомов в інтерв’ю інтернет виданню INSIDER.

«Я дуже люблю своє місто, я знаю його плюси і знаю, на жаль, мінуси. Деякі речі в місті були зроблені, і я їх вітаю, але дуже багато не було зроблено або було зроблено погано і безвідповідально. Місто в боргах. Усе робиться для піару. Наприклад, трамвайну колію на Сихів зараз посиленими темпами прокладають, бо через два місяці вибори. Ці схеми вже набридли», – коментує своє рішення Дмитро Добродомов.

За словами народного депутата, він переконаний, що складе реальну конкуренцію нинішньому міському голові Андрію Садовому. «Львів для Садового – технологічний майданчик для наступного кроку. По суті, інколи складається таке враження, що Садовий має місто просто передати в спадок. Видається саме так, тому що особливих конкурентів у нього нібито немає. Але це не так – наголосив Дмитро Добродомов.

У боротьбі за посаду міського голови Дмитро Добродомов передусім покладатиметься на команду політичної партії «Громадський рух «Народний контроль», основу якої складають волонтери та учасники АТО, соціально-відповідальні підприємці, журналісти, громадські активісти – люди, які користуються довірою суспільства, які вже довели свою ефективність і повинні бути максимально представлені у самоврядуванні.

Одним із головних завдань для себе та й, власне, для політичної сили, яку він очолює, Добродомов вважає боротьбу з корупцією, котру, попри декларативні заяви нинішнього керівництва міста, у Львові так і не подолано.

«Нехай львів’янин просто дасть відповідь на запитання: у нас, у Львові, зникла корупція? В тому числі в підпорядкуванні мера, в комунальних підприємствах, лікарнях, школах. Це те, де він міг зробити щось. Зараз він буде багато розповідати, як буде боротись. У мене до нього питання: що ви робили останні 10 років у цьому напрямку? Скандали Євро-2012, де були вкрадені сотні мільйонів – це результат боротьби з корупцією?», – каже нардеп.

На думку Добродомова, який, до речі, є секретарем Антикорупційного комітету ВРУ, якщо не вдасться побороти корупцію, то про будь-які реформи нема чого говорити.

«Можна ходити і розказувати, що Львів – найкраще місто. Це правда. Можна говорити, що ми туристичні, і це теж правда. Але ми нікуди далі не рухаємося, тому що схеми як працювали, так і працюють. Я хочу це все змінити і готовий взяти на себе таку відповідальність», – за акцентував Добродомов.

Зазначимо, Дмитро Добродомов, став народним депутатом після перемоги у 115-му Сихівському мажоритарному окрузі у Львові, де балотувався як самовисуванець. За час роботи у ВРУ Дмитра Добродомова, за результатами моніторингу громадянської мережі «ОПОРА», було визнано найактивнішим депутатом-мажоритарником Львівщини. Також він увійшов у рейтинг ТОП-5 найбільш відповідальних депутатів України, укладений журналістами громадсько-політичного проекту «Слово і Діло». Окрім того, потрапив у перелік найефективніших депутатів-реформаторів ВРУ VІІІ скликання. За результатами першої фази звітування народних депутатів у рамках ініціативи Rada Report Challenge, Дмитро Добродомов – у переліку обранців, які активно і регулярно звітують про свою роботу у ВРУ.

Додамо, що у липні політична партія «Громадський рух «Народний контроль» задекларувала свою участь у місцевих виборах.

Share This