ДИВИСЬ, ЗА КОГО ПРОГОЛОСУВАВ

виборчий спецпроект

З пропозиції колеги Яценюка, озвученої на засіданні ВР, я так зрозумів, що опозиція пропонує лише створити комісію, яка колись, в майбутньому, якщо у когось буде хороший настрій, поверне народу Конституцію 2004 року. Про це у Фейсбуці написав Віктор Балога

“Постановка питання по суті не вірна. Звертаюся до лідерів опозиції, до думаючих людей з провладних фракцій. Нам необхідно уже сьогодні 2/3 голосів ухвалити Конституційний акт, який відновлює парламентсько-президентську республіку. Лише тоді можна говорити, що народ України почне сподіватися на початок побудови демократичного суспільства.

Будь-який інший шлях повернення до парламентсько-президентської республіки – це здача інтересів Майдану і народу України. Якщо ми цього не зробимо сьогодні-завтра, ми цього не зробимо ніколи.

Тому, пропоную своїм колегам такий законопроект, як варіант вирішення вже сьогодні:

Закон України «Про внесення змін до Закону України» «Про Конституційний Суд України»

1.Внести зміни до Розділу IV «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про Конституційний Суд України», доповнивши цей Розділ наступним пунктом:

«10.До внесення системних змін до Конституції України або прийняття нової редакції Конституції України Верховна Рада України може скасувати будь-яке рішення Конституційного Суду України щодо визнання неконституційності або офіційного тлумачення положень розділів IV, V и VI Конституції України у частині організації державної влади, прийнявши відповідно до статті 91 Конституції України спеціальний акт більшістю від її конституційного складу».

2. Цей Закон набуває чинності з дня його опублікування”, – написав Балога.

Share This