ДИВИСЬ, ЗА КОГО ПРОГОЛОСУВАВ

виборчий спецпроект

Про це заявив народний депутат України, лідер громадського руху «Народний контроль» Дмитро Добродомов після засідання Комітетів журналістам.

За словами Дмитра Добродомова, Комітет з питань запобігання і протидії корупції прийняв рішення рекомендувати Парламенту створити Тимчасову спеціальну комісію, яка має зайнятись розслідуванням справи щодо звинувачення екс-керівника Держфінінспекції п. Гордієнка у корупції Уряду.

«Ми зробили ще один крок для того, щоб найгучніша резонансна справа по корупції в Україні була публічно розслідувана, і головне рішення, яке прийняли сьогодні – це що, народні депутати будуть тримати контроль над розслідуванням цієї справи разом з правоохоронними органами. Що стосується Комітету з питань законодавчого забезпечення і правоохоронної діяльності, то депутати ухвалили рішення, щоб створити робочу групу, яка б замінила собою ТСК на основі двох комітетів антикорупційного і правоохоронної діяльності. І одне і друге рішення є достатньо тотожним між собою. Головне, що депутати не дадуть спустити цю справу, як це було раніше правоохоронних органам або заткнути кудись далі. Результати мають бути, вони або підтвердять або спростують ці звинувачення і задача депутатів в тому числі, щоб проконтролювати цю справу, і вона була результативна, надійшла до суду, був відповідний вирок» – зазначив нардеп.

Добродомов також розповів, що на засіданні двох комітетів було ухвалено два рішення щодо звернення Комітетів до Генпрокуратури, щоб забезпечити охорону головного свідка йдеться про колишнього керівника Держфінінспеції Миколи Гордієнка і ще одне з рішень, яке ухвалили звернутись до Парламенту прискорити процедуру прийняття Закону, який би регламентував діяльність спеціальної слідчої комісії парламенту.

Share This