ДИВИСЬ, ЗА КОГО ПРОГОЛОСУВАВ

виборчий спецпроект

Вчора пізно ввечері вулицю закрили на ремонт вулицю Тадеуша Костюшка. 

Закрили дуже маленьку ділянку , власне частину вулиця Костюшка, котра виходить на вулицю Січових Стрільців.  І, як поінформували у Галицькій районній адміністрації, до 1 липня рух вже має бути відновлений.  Ніби все гаразд – і оперативність, і попередження, і розумна необхідність.  Незрозумілим залишається те, чому вулицю перекрили в ніч з четверга на п’ятницю, тобто напередодні вихідних суботи, неділі та ще  й понеділка. Невже не можна було цього зробити ввечері понеділка?  Не вже працівники вийдуть працювати протягом трьох вихідних?

І самі ремонтні роботи тут проводяться край повільно і важко сказати чи відкриють  цю ділянку вулиці для руху хоча б до кінця серпня. Роботи ведуть без дотримання елементарних норм техніки безпеки і на всій довжині вулиці Січових Стрільців немає жодного облаштованого переходу.

Залишається запитати в наших чиновників – чи можуть вони контролювати процес ремонтних робіт (а швидше – чи хочуть) і хто дає можливість таким непрофесійним підрядникам ремонтувати місто?

Share This