ДИВИСЬ, ЗА КОГО ПРОГОЛОСУВАВ

виборчий спецпроект

Громада Перемишлянщини разом з представниками Народного руху України, депутатами районної та обласної ради припинили незаконну діяльність на посаді голови Перемишлянської районної ради колишнього прислужника регіоналів.

В четвер, 28 травня, представники громади Перемишлянського району разом з депутатами райради від Народного руху України та ВО Свобода змусили незаконно обраного на попередньому засіданні «голову» Перемишлянської районної ради В’ячеслава Денейчука скласти повноваження та повернути привласнену печатку районної ради.

Нагадаємо, 7 травня 2015 року з значними порушеннями регламенту районної ради колишніми регіоналами разом з іншими депутатами було внесено в порядок денний питання про недовіру законно обраному голові Миколі Музичку. Не зупинило «заколотників» навіть те, що чинному голові під час такого демаршу стало погано і його забрала швидка. Скориставшись відсутністю голови, частина депутатів провели «голосування» і обрали тимчасовим головою В’ячеслава Денейчука, який за часів Януковича був заступником голови РДА.

28 травня представники громади Перемишлянщини прийшли на сесію районної з вимогою припинити незаконну діяльність В’ячеслава Денейчука на посаді голови районної ради. Пізніше, потрапивши до сесійної зали громадські активісти та депутати райради від Народного Руху України та Свободи змусили Денейчука звільнити кабінет голови та передати печатку районної ради та усі документи законному голові районної ради Миколі Музичці. Присутні громадські активісти та депутати склали акт опису вмісту сейфу в кабінеті голови районної ради та документально зафіксували передачу печатки та ключів від сейфу законному голові районної ради.

Присутній на сесії заступник голови ЛКО НРУ Сергій Дзядик відзначив, що завдяки активності громади та частини депутатів, вдалось відновити справедливість та зупинити незаконну діяльність колишніх поплічників регіоналів в районній раді. «Здійснивши такий собі «заколот» в районній раді, Денейчук та представники тих фракцій, які його підтримали, вчинили порушення регламенту райради, поступили незаконно та неморально. Добре, що депутати від Народного руху та Свободи зайняли в цьому питанні активну, принципову позиції і разом з представниками громади Перемишлянщини зупинили це беззаконня», – наголосив громадський активіст.

Львівська крайова організація Народного руху України

Share This