ДИВИСЬ, ЗА КОГО ПРОГОЛОСУВАВ

виборчий спецпроект

Від сьогодні і до 15 грудня закриють для проїзду вул. Памви Беринди та вул. Руську. На цих вулицях встановлять болларди, що унеможливлять заїзд приватного транспорту до пішохідної зони.

Як повідомив радник міського голови з питань розвитку велосипедної інфраструктури Олег Шмід, від сьогодні, 3 грудня і до 15 грудня для проїзду транспорту закриють вул. Памви Беринди та вул. Руську у зв’язку з проведенням робіт зі встановлення боллардів – пристроїв, які будуть запобігати нерегламентованому в’їзду у пішохідну зону.

“Знаки, які розташовані по периметру пішохідної зони, забороняють рух через неї, а також паркування в період з 10:00 до 22:00год. тобто, незручності на час проведення монтажних робіт будуть відчувати тільки ті особи, які систематично порушують правила дорожнього руху в пішохідній зоні.” – Розповів Олег Шмід.

За словами Олега Шміда, буде встановлено по 2 болларди на обох вулицях. Під час монтажних робіт регламентований заїзд транспортних засобів здійснюватиметься через вул. Друкарську та вул. Театральну (зі сторони пл. Міцкевича).

Share This