ДИВИСЬ, ЗА КОГО ПРОГОЛОСУВАВ

виборчий спецпроект

Міський голова Львова Андрій Садовий планує зустрітися з власниками холдингу емоцій “Фест”, щоб “розтлумачити їм важливість якісного співжиття у місті”. Про це мер повідомив сьогодні, 27 серпня, на брифінгу, – інформує кореспондент “Дивись. Інфо”.

Коментуючи ситуацію навколо будинку на вул. Сербській, на фасаді якого були встановлені металеві ванна та рукомийники, Садовий зазначив, що “цей будинок був колись запроектований, є паспорт фасаду – і він має бути дотриманий”. Хоча мер наголосив, що для певних перформенсів “можна деякі речі використовувати, не шкодячи самому будинку”. Водночас міський очільник переконаний, що будинок утримуватиметься у належному стані і матиме нормальний вигляд.

Нагадаємо, на початку серпня у Львові розгорівся черговий архітектурний скандал. На фасаді будинку на вул. Сербській, у якому знаходиться Львівська майстерня шоколаду, встановили металеві елементи декору.  Начальник управління охорони історичного середовища Львівської міськради  Ліля Онищенко повідомила, що жодних дозволів на вставлення цих конструкцій немає.

 

 

Share This