ДИВИСЬ, ЗА КОГО ПРОГОЛОСУВАВ

виборчий спецпроект

Про це заявив народний депутат України, лідер громадського руху «Народний контроль» Дмитро Добродомов в ефірі програми «Шустер.live» на телеканалі «112 Україна».

За словами депутата, кримінальні справи стосовно колишнього міністра енергетики УкраїниЕдуарда Ставицького закрито у зв’язку з неможливістю встановлення місця знаходження фігурантів злочину.

«Є відкриті кримінальні справи щодо «ДТЕК Дніпроенерго» п.Ахметова, яке незаконно отримало коштів на суму понад 44 млн. грн., а також пана Ставицького. Тут унікальна ситуація.Вкрали 54 млн., є конкретні кримінальні справи, які закриті у зв’язку з неможливістю встановлення місця знаходження осіб, причетних до скоєння злочину. З таким формулюванням можна закривати злочини проти Януковича, Азарова і всіх решта. Бо вони не можуть знайти цих людей», – сказав Добродомов.

Він також розповів про те, що незважаючи навійну, Україна виплатила Росії $ 75 млн., погасивши купон за єврооблігаціями на $ 3 млрд.

«Ми зараз за кредитом Януковича заплатили агресору 75 млн. доларів. Як на мене – це ганебноплатити країні, яка  анексувала  Крим,іпродовжує проти нас війну. Навіть  ПАРЄ вже визнало РФ окупантом. Крім того,  по цих справах  СБУ  відкрила кримінальну справу  проти екс-міністра фінансів Колобова та інших високопосадовців,  які організували  і забезпечили випуск облігацій за зовнішньою державною позикою на 3 млрд. доларів, і досудове розслідування зараз здійснюється ГПУ.  Можливо хтось  може пояснити, чому  коли відкрита кримінальна справа ГПУ,  в той же час Уряд відає позику нашому ворогові», – зауважив Дмитро Добродомов.

Share This