ДИВИСЬ, ЗА КОГО ПРОГОЛОСУВАВ

виборчий спецпроект

Про це Дивись. Інфо повідомив народний депутат з фракції «Блоку Петра Порошенка», секретар Комітету з питань протидії та запобігання корупції Дмитро Добродомов.

«Відбулося перше засідання робочої групи Парламенту по розслідуванню корупційних фактів в Уряді, які були оголошені екс-керівником Держфінінспекції Миколою Гордієнком. На засіданні обрали голову, ним став позафракційний депутат Олег Осуховський. Також обрали заступника, позафракційного Якова Безбаха, щоб не заполітизовувати процес», – сказав депутат.

Дмитро Добродомов повідомив, що Його обрали секретарем робочої групи, яка узгодила порядок та принципи роботи.

«На своєму засіданні робоча група узгодила порядок та принципи роботи, а також звернулася до спікера ВРУ В. Гройсмана щодо продовження роботи групи до 2 червня, щоб встигнути детально ознайомитися із актами ревізорів та опитати усіх учасників. Оскільки до 7 травня це буде зробити нереально», – наголосив депутат

Також Добродомов розповів, що наступне засідання робочої групи відбудеться в п’ятницю, 24 квітня. – «Прийматимемо детальний план роботи, визначимо порядок запрошених конкретних учасників процесу (надто правоохоронців, котрі зараз провадять розслідування) та роботу з документами перевірок, яких чимало. Домовилися, що засобам масової інформації будемо повідомляти результати засідання, оскільки дуже багато роботи з документами в рамках відкритих кримінальних справ (таємниця слідства)» – додав секретар групи.

Нагадаємо, 10 квітня було створено робочу групу по розслідуванні корупції в Уряді на основі двох профільних комітетів ВРУ – Комітету з протидії та запобіганню корупції та Комітету з правоохоронної діяльності.

Share This