ПРО ПРОЕКТ

Інформаційний ресурс Дивись.info восени 2015 запустив виборчий спецпроект ДИВИСЬ ЗА КОГО ГОЛОСУЄШ з метою подати виборцям корисну та об`єктивну інформацію на місцевих виборах 25 жовтня 2015 року.

Сайт Дивись.info вже понад чотири роки висвітлює політичні, соціально-економічні, культурні події, які відбуваються в Україні в цілому та у Львові і Львівській області зокрема. Спецпроект ДИВИСЬ ЗА КОГО ГОЛОСУЄШ зосереджений саме на виборах у Львові та області.

Тут представлено всю інформацію, з якою має бути знайомлений відповідальний громадянин України. У спецпроекті викладено новий Закони “Про місцеві вибори” та коментарі і роз’яснення щодо його особливостей.

Зібрані ексклюзивні неупереджені досьє на кандидатів до Львівської облради, Міської ради Львову та на посаду мера Львова. Завдяки роботі професійної команди Дивись.info кожен громадянин може у максимально комфортній та зручній формі ознайомитися з даними про життєвий та професійний шлях кандидатів у депутати, про статки та склад їхніх родин, вподобання та участь у скандалах.

Користувачи знайдуть тут FAQ для виборця, інформацію щодо змін виборчих округів, мапу нових округів, що робити у випадку порушень на виборах, як долучитися до волонтерів та спостерегачів на виборах.

Після століть поневірянь Україна нарешті дійшла до моменту, коли кожен свідомий українець зможе самостійно об`єктивно зробити вибір майбутнього свого та своїх дітей – 25 жовтня 2015 року один з таких шансів. Але відаючи свій голос на виборах, дивіться уважно, кого обираєте. Сама для цього створено цей проект.

На спецдільницях у Луцьку переміг Романюк

На спецдільницях у Луцьку переміг Романюк

Згідно з результатами підрахунку голосів на 22:30, луцька міська виборча комісія опрацювала понад 23% протоколів, на основі яких можна офіційно ...Читати далі.
Прокоментувати
вибори

Всі дільниці у Львові закрили: явка виборців в середньому склала близько 39%

Всі дільниці у Львові закрили. Загальна явка виборців в середньому становить близько 39%. Як повідомили у Личаківській районній адміністрації, станом на ...Читати далі.
Прокоментувати
КМІС: Садовий - 61,4%, Кошулинський - 38,6%

КМІС: Садовий – 61,4%, Кошулинський – 38,6%

КМІС оприлюднив результати екзит-полу у Львові Про це повідомляє кореспондент Дивись Інфо Садовий - 61,4% Кошулинський - 38,6% ...Читати далі.
Прокоментувати
Екзит-пол

Екзит-пол “Фами”: Садовий – 61,8%, Кошулинський – 36,8%

Результати екзит-полу під час другого туру виборів міського голови Львова Новим міським головою Львова стане Андрій Садовий. Такими є результати опитування ...Читати далі.
Прокоментувати
Явка по Львову станом на 18:00 - 31,5%

Явка по Львову станом на 18:00 – 31,5%

Явка по Львову станом на 18:00 - 31,5%. Про це на брифінгу повідомив голова Львівської міської комісії Ігор Сліпецький, пише ...Читати далі.
Прокоментувати
Ці вибори у Львові були найбруднішими, - Мельничук

Ці вибори у Львові були найбруднішими, – Мельничук

Ця європейська одежа, яку наш мер натягнув на себе, виявилась мулькою. Ми бачимо, що у ЗМІ мера Львова навіть сьогодні ...Читати далі.
Прокоментувати
Особовий склад поліції Львівщини працює у посиленому режимі

Особовий склад поліції Львівщини працює у посиленому режимі

Про це сьогодні, 15 листопада, т.в.о. начальника Головного управління Національної поліції у Львівській області полковник поліції Дмитро Загарія розповів під ...Читати далі.
Прокоментувати

ДИВИСЬ ЗА КОГО ГОЛОСУЄШ. Виборчий проект сайту Дивись.info.  2015. Всі права застережено.

logo-150

 

 

Share This