ПРО ПРОЕКТ

Інформаційний ресурс Дивись.info восени 2015 запустив виборчий спецпроект ДИВИСЬ ЗА КОГО ГОЛОСУЄШ з метою подати виборцям корисну та об`єктивну інформацію на місцевих виборах 25 жовтня 2015 року.

Сайт Дивись.info вже понад чотири роки висвітлює політичні, соціально-економічні, культурні події, які відбуваються в Україні в цілому та у Львові і Львівській області зокрема. Спецпроект ДИВИСЬ ЗА КОГО ГОЛОСУЄШ зосереджений саме на виборах у Львові та області.

Тут представлено всю інформацію, з якою має бути знайомлений відповідальний громадянин України. У спецпроекті викладено новий Закони “Про місцеві вибори” та коментарі і роз’яснення щодо його особливостей.

Зібрані ексклюзивні неупереджені досьє на кандидатів до Львівської облради, Міської ради Львову та на посаду мера Львова. Завдяки роботі професійної команди Дивись.info кожен громадянин може у максимально комфортній та зручній формі ознайомитися з даними про життєвий та професійний шлях кандидатів у депутати, про статки та склад їхніх родин, вподобання та участь у скандалах.

Користувачи знайдуть тут FAQ для виборця, інформацію щодо змін виборчих округів, мапу нових округів, що робити у випадку порушень на виборах, як долучитися до волонтерів та спостерегачів на виборах.

Після століть поневірянь Україна нарешті дійшла до моменту, коли кожен свідомий українець зможе самостійно об`єктивно зробити вибір майбутнього свого та своїх дітей – 25 жовтня 2015 року один з таких шансів. Але відаючи свій голос на виборах, дивіться уважно, кого обираєте. Сама для цього створено цей проект.

вибори

Опрацьовано 100% електронних протоколів у Львові

Про це на брифінгу у Львівському прес-клубі повідомив голова Львівської міської виборчої комісії Ігор Сліпецький, передає кореспондент Дивись Інфо Кошулинський отримав ...Читати далі.
Прокоментувати
Другий тур виборів запровадили проти технічних кандидатів, – політолог

Другий тур виборів запровадили проти технічних кандидатів, – політолог

Другий тур дозволив відсіяти технічних кандидатів та спробувати кандидатам на посаду міського голови зосередитися на проблемах міста. Про це сьогодні, 15 ...Читати далі.
Прокоментувати
Жінці на дільниці у Рівному захотілося поспівати

Жінці на дільниці у Рівному захотілося поспівати

Представник Рівненського КВУ стала свідком цікавої ситуації на дільниці 560931 в навчально-виховному комплексі "Колегіум". Туди на підрахунок голосів завітали спостерігачі міжнародної ...Читати далі.
Прокоментувати

Як іванофранківці бюлетені псували (фото)

15 листопада, відбулося голосування за кандидатів на посаду мера Івано-Франківська. Без зіпсованих бюлетенів не обійшлося. Пише Дивись.Інфо з посиланням на Галку. Хтось ...Читати далі.
Прокоментувати
Поліція заявляє: голосування в Луцьку скінчилося без криміналу

Поліція заявляє: голосування в Луцьку скінчилося без криміналу

Усі виборчі дільниці Луцька завершили роботу без пригод і жодних кримінальних злочинів – триває процес підрахунку голосів. Пише Дивись. Інфо з ...Читати далі.
Прокоментувати
Ніч виборів у Львові: дані КВУ

Ніч виборів у Львові: дані КВУ

КВУ Львівщини звітує про прийняття протоколів https://www.facebook.com/KvuLviv/posts/645682102240556 https://www.facebook.com/KvuLviv/posts/645687945573305 https://www.facebook.com/KvuLviv/posts/645692025572897 ...Читати далі.
Прокоментувати
Нардепи приїхали на засідання ТВК у Львові

Нардепи приїхали на засідання ТВК у Львові

Про це повідомляє КВУ https://www.facebook.com/KvuLviv/posts/645657235576376 ...Читати далі.
Прокоментувати

ДИВИСЬ ЗА КОГО ГОЛОСУЄШ. Виборчий проект сайту Дивись.info.  2015. Всі права застережено.

logo-150

 

 

Share This