ПРО ПРОЕКТ

Інформаційний ресурс Дивись.info восени 2015 запустив виборчий спецпроект ДИВИСЬ ЗА КОГО ГОЛОСУЄШ з метою подати виборцям корисну та об`єктивну інформацію на місцевих виборах 25 жовтня 2015 року.

Сайт Дивись.info вже понад чотири роки висвітлює політичні, соціально-економічні, культурні події, які відбуваються в Україні в цілому та у Львові і Львівській області зокрема. Спецпроект ДИВИСЬ ЗА КОГО ГОЛОСУЄШ зосереджений саме на виборах у Львові та області.

Тут представлено всю інформацію, з якою має бути знайомлений відповідальний громадянин України. У спецпроекті викладено новий Закони “Про місцеві вибори” та коментарі і роз’яснення щодо його особливостей.

Зібрані ексклюзивні неупереджені досьє на кандидатів до Львівської облради, Міської ради Львову та на посаду мера Львова. Завдяки роботі професійної команди Дивись.info кожен громадянин може у максимально комфортній та зручній формі ознайомитися з даними про життєвий та професійний шлях кандидатів у депутати, про статки та склад їхніх родин, вподобання та участь у скандалах.

Користувачи знайдуть тут FAQ для виборця, інформацію щодо змін виборчих округів, мапу нових округів, що робити у випадку порушень на виборах, як долучитися до волонтерів та спостерегачів на виборах.

Після століть поневірянь Україна нарешті дійшла до моменту, коли кожен свідомий українець зможе самостійно об`єктивно зробити вибір майбутнього свого та своїх дітей – 25 жовтня 2015 року один з таких шансів. Але відаючи свій голос на виборах, дивіться уважно, кого обираєте. Сама для цього створено цей проект.

На ТРК «Львів» про міжнародні події та підсумки виборів

На ТРК «Львів» про міжнародні події та підсумки виборів

Сьогодні, 16 листопада, у прямому ефірі програми «Вечір у Львові» ведучі та гості студії говоритимуть про міжнародні події. Дарія Зубрицька, ...Читати далі.
Прокоментувати
небере

Проти Садового вперше проголосувало 90 тисяч виборців, – спостерігач

І електорат «Свободи», й електорат Андрія Садового кількісно не змінився. Про це сьогодні, 16 листопада, під час засідання на тему: «Підсумки ...Читати далі.
Прокоментувати
небере

Витрати на ремонти у Львові зростають під вибори міського голови – статистика

З 29 міст України, де відбувався другий тур виборів міського голови, у 16 випадках в другий тур вийшли чинні міські ...Читати далі.
Прокоментувати
Петро Жук про другий тур виборів у Львові: Це криза розуміння лідера

Петро Жук про другий тур виборів у Львові: Це криза розуміння лідера

Другий тур виборів міського голови Львова свідчить про кризу розуміння лідера у місті і розуміння того, якою має бути влада. Таку ...Читати далі.
Прокоментувати
Львівська обласна рада

Львівська облрада обере голову і заступників

Депутат Львівської облради Тетяна Бей оприлюднила порядок денний роботи Львівської обласної ради: Львівська обласна рада І сесія VII cкликання 1. Про порядок денний ...Читати далі.
Прокоментувати
Кучма складе присягу у Дрогобичі

Кучма складе присягу у Дрогобичі

У вівторок, 17 листопада, о 10:00 у сесійній залі Дрогобицької міської ради відбудеться церемонія інавгурації новообраного міського голови Дрогобича Тараса ...Читати далі.
Прокоментувати
Андрій Садовий

Садового оголосять переможцем аж у середу

Остаточні офіційні результати мерських виборів у Львові будуть оприлюднені аж у середу. Про це на брифінгу у Львівському прес-клубі повідомив ...Читати далі.
Прокоментувати

ДИВИСЬ ЗА КОГО ГОЛОСУЄШ. Виборчий проект сайту Дивись.info.  2015. Всі права застережено.

logo-150

 

 

Share This