ПРО ПРОЕКТ

Інформаційний ресурс Дивись.info восени 2015 запустив виборчий спецпроект ДИВИСЬ ЗА КОГО ГОЛОСУЄШ з метою подати виборцям корисну та об`єктивну інформацію на місцевих виборах 25 жовтня 2015 року.

Сайт Дивись.info вже понад чотири роки висвітлює політичні, соціально-економічні, культурні події, які відбуваються в Україні в цілому та у Львові і Львівській області зокрема. Спецпроект ДИВИСЬ ЗА КОГО ГОЛОСУЄШ зосереджений саме на виборах у Львові та області.

Тут представлено всю інформацію, з якою має бути знайомлений відповідальний громадянин України. У спецпроекті викладено новий Закони “Про місцеві вибори” та коментарі і роз’яснення щодо його особливостей.

Зібрані ексклюзивні неупереджені досьє на кандидатів до Львівської облради, Міської ради Львову та на посаду мера Львова. Завдяки роботі професійної команди Дивись.info кожен громадянин може у максимально комфортній та зручній формі ознайомитися з даними про життєвий та професійний шлях кандидатів у депутати, про статки та склад їхніх родин, вподобання та участь у скандалах.

Користувачи знайдуть тут FAQ для виборця, інформацію щодо змін виборчих округів, мапу нових округів, що робити у випадку порушень на виборах, як долучитися до волонтерів та спостерегачів на виборах.

Після століть поневірянь Україна нарешті дійшла до моменту, коли кожен свідомий українець зможе самостійно об`єктивно зробити вибір майбутнього свого та своїх дітей – 25 жовтня 2015 року один з таких шансів. Але відаючи свій голос на виборах, дивіться уважно, кого обираєте. Сама для цього створено цей проект.

Вілкула оголосили мером Кривого Рогу

Вілкула оголосили мером Кривого Рогу

Для представлення Юрія Вілкула мером Кривого Рогу відкрили сесію міської ради Про це написала у своєму Facebook журналіст Кристина Бондаренко, передає ...Читати далі.
Прокоментувати
Новообраний мер Дрогобича склав присягу

Новообраний мер Дрогобича склав присягу

«Дрогобичу дуже пощастило» - саме така думка передусім лунала у вівторок, 17 листопада, у вщент заповненій міській сесійній залі. Цього дня ...Читати далі.
Прокоментувати
Міським головою Луцька переобраний Микола Романюк

Міським головою Луцька переобраний Микола Романюк

Луцька міська виборча комісія під час сьогоднішнього засідання оголосила результати виборів, згідно з якими у другому турі виборів на посаду ...Читати далі.
Прокоментувати
Оголошено прізвище мера Хмельницького

Оголошено прізвище мера Хмельницького

У другому турі виборів у Хмельницькому переміг депутат міської ради, екс-заступник губернатора області Олександр Симчишин («Всеукраїнське об’єднання «Свобода»). Про це повідомила ...Читати далі.
Прокоментувати
Незважаючи на низьку явку, Садовий легітимний, - експерти

Незважаючи на низьку явку, Садовий легітимний, – експерти

Демократія – це влада більшості, і якщо цей принцип не працює, то це криза, але ідеального голосування із 100% явкою ...Читати далі.
Прокоментувати
місцеві вибори

Наймолодший сільський голова України – у Львівській області

Посаду сільського голови Давидівської сільської ради відстояв 21 річний студент -політолог Львівського національного університету імені Івана Франка Віталій Дяків. Про ...Читати далі.
1 коментар
В УКРОПі заявили, що ТВК оголосила Філатова мером Дніпропетровська

В УКРОПі заявили, що ТВК оголосила Філатова мером Дніпропетровська

Представник партії УКРОП Борис Філатов набрав найбільшу кількість голосів виборців у другому турі виборів міського голови Дніпропетровська. Про це було оголошено ...Читати далі.
Прокоментувати

ДИВИСЬ ЗА КОГО ГОЛОСУЄШ. Виборчий проект сайту Дивись.info.  2015. Всі права застережено.

logo-150

 

 

Share This