ПРО ПРОЕКТ

Інформаційний ресурс Дивись.info восени 2015 запустив виборчий спецпроект ДИВИСЬ ЗА КОГО ГОЛОСУЄШ з метою подати виборцям корисну та об`єктивну інформацію на місцевих виборах 25 жовтня 2015 року.

Сайт Дивись.info вже понад чотири роки висвітлює політичні, соціально-економічні, культурні події, які відбуваються в Україні в цілому та у Львові і Львівській області зокрема. Спецпроект ДИВИСЬ ЗА КОГО ГОЛОСУЄШ зосереджений саме на виборах у Львові та області.

Тут представлено всю інформацію, з якою має бути знайомлений відповідальний громадянин України. У спецпроекті викладено новий Закони “Про місцеві вибори” та коментарі і роз’яснення щодо його особливостей.

Зібрані ексклюзивні неупереджені досьє на кандидатів до Львівської облради, Міської ради Львову та на посаду мера Львова. Завдяки роботі професійної команди Дивись.info кожен громадянин може у максимально комфортній та зручній формі ознайомитися з даними про життєвий та професійний шлях кандидатів у депутати, про статки та склад їхніх родин, вподобання та участь у скандалах.

Користувачи знайдуть тут FAQ для виборця, інформацію щодо змін виборчих округів, мапу нових округів, що робити у випадку порушень на виборах, як долучитися до волонтерів та спостерегачів на виборах.

Після століть поневірянь Україна нарешті дійшла до моменту, коли кожен свідомий українець зможе самостійно об`єктивно зробити вибір майбутнього свого та своїх дітей – 25 жовтня 2015 року один з таких шансів. Але відаючи свій голос на виборах, дивіться уважно, кого обираєте. Сама для цього створено цей проект.

sddefault

Наймолодший сільський голова в Україні не боїться розмови з Дубневичами

Наймолодший сільський голова в Україні, студент Львівського національного університету імені Івана Франка Віталій Дяків, в коментарі Дивись.Інфо поділився своїми враження ...Читати далі.
Прокоментувати

Які партії провели найбільше депутатів у місцеві ради (інфографіка)

За результатами місцевих виборів 25 жовтня найбільшу кількість депутатів у місцеві органи влади провели "Блок Петра Порошенка" та "Батьківщина". Про це ...Читати далі.
Прокоментувати
З журналістики неможливо піти, - Дворянин

З журналістики неможливо піти, – Дворянин

Мене сьогодні найчастіше питали, чи піду з журналістики? З журналістики не можливо піти!!! Це мій стиль життя, стан душі і ...Читати далі.
Прокоментувати
Другий тур виборів мера Луцька коштував 842 тис. грн

Другий тур виборів мера Луцька коштував 842 тис. грн

Субвенція для проведення повторного голосування із виборів Луцького міського голови становила понад 842 тисячі гривень. Про це під час позачергового засідання ...Читати далі.
Прокоментувати
У Хмельницькому проголосувало менше 70 тисяч виборців

У Хмельницькому проголосувало менше 70 тисяч виборців

Станом на 20:00, коли у Хмельницькому закрилися усі дільниці, своїм правом голосу скористалося 69 459 виборців. Про це «ВСІМ» повідомили ...Читати далі.
Прокоментувати
бюл2

У Львові бюлетені здали на макулатуру

У Львові бюлетені здали на макулатуру. Про це повідомляє Дивись Інфо із посиланням на Варту-1. Ось таку макулатуру принесли на Левандівці, ...Читати далі.
Прокоментувати
Офіційні результати виборів мера Львова оприлюднять сьогодні о 17.00

Офіційні результати виборів мера Львова оприлюднять сьогодні о 17.00

Офіційні результати другого туру виборів міського голови Львова ТВК обіцяє оприлюднити сьогодні, 18 листопада, о 17.00. Про це у коментарі IA ...Читати далі.
Прокоментувати

ДИВИСЬ ЗА КОГО ГОЛОСУЄШ. Виборчий проект сайту Дивись.info.  2015. Всі права застережено.

logo-150

 

 

Share This